"Su arıtma cihazı arızalı" dedi, dehşet saçtı! Genç kadını ensesinden vurdu!

Samsun'da bir kişi, tartıştığı genç kadını ensesinden silahla vurarak ağır yaraladı. Tartışmanın nedeninin su arıtıma cihazı satışı yüzünden çıktığı öğrenildi.

"Su arıtma cihazı arızalı" dedi, dehşet saçtı! Genç kadını ensesinden vurdu!

Olay, Samsun'un İlkadım içesi İlyasköy Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, dekorasyon işi yapan 40 yaşındaki Murat A., geçen cuma günü evine su arıtma cihazı taktırdı. Daha sonra cihazda arıza olduğunu ileri süren Murat A. cihazı satan firma ile bağlantıya geçti. Su arıtıcısı firmasından 1'i kadın 3 kişi Murat A.'nın evine geldi.

Murat A. tabancasıyla hafif ticari araca ateş açtı. Kurşunlardan biri aracın kaportasına isabet ederken, diğeri ise arka camından girip araçta bulunan 21 yaşındaki Meryem Y.'yi ensesinden ağır yaraladı. Aynı araçla Gazi Devlet Hastanesine götürülen Meryem Y. ilk müdahalesinin ardından Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine sevk edildi.

Genç kadının hayati tehlikesinin bulunduğu ve sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi. Zanlı Murat A. ise İlkadım İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Bürosu ekipleri ve Samsun Emniyet Müdürlüğü Cinayet Bürosu ekipleri tarafından olayda kullandığı tabancayla birlikte yakalanarak gözaltına alındı. Samsun Emniyet Müdürlüğüne götürülen Murat A., firma görevlilerinin 'hanesine tecavüz ettiklerini' iddia etti.
Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.