Sana Söz 3. bölüm tek parça izle! Sana Söz son bölüm full izle! Sana Söz son bölüm izle

Nehir Erdoğan ve Erkan Petekkaya'nın başrollerini paylaştığı Sana Söz 3. bölümü tek parça olarak internete yüklendi. Star Tv ekranlarında yayınlanan Sana Söz son bölüm full izle! İşte, Sana Söz son bölüm izleyebileceğiniz link...

Sana Söz 3. bölüm tek parça izle! Sana Söz son bölüm full izle! Sana Söz son bölüm izle

Nehir Erdoğan ve Erkan Petekkaya'nın başrollerini paylaştığı Sana Söz dizisi 3. bölümü tek parça olarak yayınlandı. 16 Kasım 2021 tarihinde Sana Söz son bölüm full internete yüklendi.

Sana Söz 3. bölüm tek parça izle! Sana Söz son bölüm full izle! Sana Söz son bölüm izle - Resim : 1

Sana Söz 3. bölümde; Ömer, babası Azmi’nin başına gelenler yüzünden sarsılır. Babasının durumu yüzünden Ömer kendi geçmişine bir yolculuk yapmak zorunda kalır. Elif’in programda işlediği vaka, ikilinin yolunu sürpriz bir şekilde birleştirir.

Sana Söz 3. bölüm tek parça izle! Sana Söz son bölüm full izle! Sana Söz son bölüm izle - Resim : 2

Ömer istemesede ona yardımcı olan Elif, ekibiyle birlikte Azmi için elinden geleni yapar. Ömer’in bu geçmiş yolculuğunda yanında yer alan Elif, Ömer’i daha iyi tanıyacak; geçmişin sırlarıyla yüzleşen Ömer’in acılarına şahit olacaktır.

Sana Söz 3. bölüm tek parça izle! Sana Söz son bölüm full izle! Sana Söz son bölüm izle - Resim : 3

Sana Söz 2. bölümde neler oldu?

Sana Söz 2. bölümde; Elif Karaca, Türkiye'nin merakla takip ettiği "Elif Karaca ile Sessiz Kalma" programının yaratıcısıdır. Elif, yaşamını, çocukluğundan bu yana şahit olduğu adaletsizlikler ve kötülülüklerle mücadeleye adamıştır. Cinayet Büro komseri Ömer de, tıpkı Elif gibi hayatı boyunca kötülerle, canilerler, suçlularla mücadele etmiştir.

Sana Söz 3. bölüm tek parça izle! Sana Söz son bölüm full izle! Sana Söz son bölüm izle - Resim : 4

Bir otelin terasından atıldığı düşünülen Ayşe Erten, bir süredir komadadır. Olayı programında işleyen Elif Karaca, şüphelerin kaynağı olan Bora Demircioğlu'nun tutuklanması için çabalar. Sonunda başarıya ulaşır. Ama zengin iş insanı Rıza, oğlunu kurtarmak için Elif'in özel hayatını da karmaşaya sürükleyecek bir hamle yapacaktır.

Sana Söz 3. bölüm tek parça izle! Sana Söz son bölüm full izle! Sana Söz son bölüm izle - Resim : 5

Ayşe'yle yakın yaşlardaki Nurhayat'ın kaybolması, Elif tarafından programa taşınır. Ömer'in başında olduğu Cinayet Büro ekibi olayı araştırırken; Elif'in ekibi de tıpkı Ömer gibi Nurhayat'ı kurtarmak için çalışır. Elif ve Ömer'i bir araya getiren bu olay, aslında farklı dünyaların insanı olan ikilinin, aynı amaç için uğruna mücadele ettiklerini ortaya koyar. Elif ve Ömer, kaybolan Nurhayat'a ulaşmaya çalışırken, aslında sırlar ardında kalan bir aile gizimini de çözeceklerdir.

Sana Söz 3. bölüm tek parça izle! Sana Söz son bölüm full izle! Sana Söz son bölüm izle - Resim : 6

Sana Söz 3. bölüm izle

Sana Söz 3. bölüm tek parça izleyebileceğiniz link...

Sana Söz dizisi konusu nedir?

Bir düzen var yıllardır süre gelen. Adaletsiz, acımazsız, pespaye bir düzen... Bu düzende roller biçilmiştir hepimize... Birileri öldürülür, kaybolur, katledilir ve hayatları ziyan olur. Kimi bu düzenin parçası olmayı seçer, uzaktan izler sadece olan biteni... Ama bazısı da vardır ki baş kaldırır.

Sana Söz 3. bölüm tek parça izle! Sana Söz son bölüm full izle! Sana Söz son bölüm izle - Resim : 8

Savaşmayı, mücadele etmeyi seçer. Yitip giden bu hayatlar için yüreğini koyar ortaya... Susmaz, ezberleri bozar, boyun eğmez! Adalet için baş kaldıranların, boyun eğmeyenlerin hikayesidir bu... Herkese, her şeye rağmen inandıkları uğruna yolundan şaşmayan, Elif’le Ömer’in hikayesi... İki yaralı aşığın kaderi, birlik olup mücadele etmektir. Onlara bu hayatta biçilmiş rol; savaşmaktır.

Sana Söz 3. bölüm tek parça izle! Sana Söz son bölüm full izle! Sana Söz son bölüm izle - Resim : 9

Sana Söz dizisi oyuncuları kimdir?

 • Ömer: Erkan Petekkaya
 • Elif: Nehir Erdoğan
 • Erdem: Serkan Altunorak
 • Aysel: Ayçin İnci
 • Nazlı: Hivda Zizan Alp
 • Şevket: Orhan Güner
 • Zeki: Ferhat Baynal
 • Rıza: Yaşar Aydınoğlu
 • Duru: Aslıhan Kapanşahin
 • Umut: Atakan Hoşgören
 • Bahar: Selin Genç
 • Feray: Selda Güldükoğlu
 • Bora: Ali Önsöz