Ünlü sunucu Esra Erol program gerçeğini açıkladı!

Son zamanlarda programında sapkın ilişkileri ifşa etmesiyle gündemden düşmeyen Esra Erol,  evlilik programlarıyla ilgili, "Orada olan her şey gerçek. Toplumda bunlar oluyor" dedi.

Ünlü sunucu Esra Erol program gerçeğini açıkladı!

Haber Global'de yayınlanan Candaş Tolga Işık'ın sunduğu Az Önce Konuştum programına katılan Esra Erol çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ünlü sunucu Esra Erol'da gerçeğini anlattı.

Son zamanlarda programında sapkın ilişkileri ifşa etmesiyle gündemden düşmeyen Esra Erol, Candaş Tolga'nın sorularını yanıtladı.

Sosyal medya hakkında düşündüklerini paylaşan Esra Erol, çok sayıda yuvanın bu sebepten yıkıldığını, "Sosyal medya birçok ailenin yıkılmasına neden oldu. Filtrelerle insanlar kendilerini orada yansıtmıyor. Bu nedenlerle sosyal medyada ihanet olayları arttı. İki körlüğümüz var. Aile içindeki meseleleri göremiyoruz. Sosyal medyadaki olayları görüyoruz. Evin içinde bir gerçek aile oluşursa her şey daha iyi olur" sözleriyle ifade etti.

"Gençler evliliğe uzak dursun"

İzdivaç programları yasaklanmadan önce uzun süre evlilik programı sunan Esra Erol, gençleri de evlilik konusunda uyardı:

"Gençler evliliğe uzak dursun. Tabi ki bu işin yaşı yok ama kendinizi tanıdığınız
bildiğiniz, ne istediğinizin farkında olduğunuz dönemde aile kurumuna adım atıyor olmanız, sizin evlilik hayatınızı da şekillendirecek. Kendinizi tanıyın, ne hissediyorsunuz bilin. Bu çok büyük bir sorumluluk..." 

Atv'deki Esra Erol'da programıyla ilgili de konuşan Esra Erol, şunları söyledi:

 "Orada olan her şey gerçek. Toplumda bunlar oluyor. Biz sadece bu olanları göremiyoruz. Bizim programımıza gelen herkes evrakları ile geliyor. Ben programda kendimi arabulucu olarak görüyorum. Bu kadar da olmaz' denilen olaylara biz de tanıklık ediyoruz."