Sürpriz görüşme!.. Yeni proje mi geliyor?

Şarkıcı Aleyna Tilki, Bebek'te Acun Ilıcalı ile bir araya gelmesi, 'sürpriz bir projenin habercisi' olarak yorumlandı.

Sürpriz görüşme!.. Yeni proje mi geliyor?

Şarkıcılık kariyerinin yanı sıra sosyal medya paylaşımları ve açıklamaları ile gündemden düşmeyen Aleyna Tilki'nin, başarılı yapımcı Acun Ilıcalı ile yaptığı görüşme dikkat çekti. "Sürpriz bir proje mi? sorusu akıllara gelirken, ikili buluşmaları hakkında ser verip sır vermedi.

Milliyet'in haberine göre ayaküstü kendisine yöneltilen soruları cevaplayan popçu, "En çok sahneye çıkmayı özledim. Kıymet bilmiyormuşum onu anladım bu süreçte" ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz günlerde sevgilisi Kadir Güneş ile görüntülenmeleri hatırlatılan Aleyna Tilki, "Böyle konuları değil, bana doğayı, corona virüsü sorun" dedi.

Koronavirüs salgını ile ilgili olarak 20 yaşındaki şarkıcı, "Çok insan kaybettik onun üzüntüsü çok büyük ama pozitif tarafından bakarsak, evren bize mesaj veriyor. Bize 'evinize kapanın, doğayı sizsiz bir seyredin, hayvanlar sizsiz daha mutlu gözüküyor görün' diye mesaj veriyor aslında. Ama bana çok yabancı gelmedi bu süreç. ABD'deyken çok yalnız başıma evde kalıyordum" şeklinde konuştu.

"KENDİ YAZDIĞIM FİLMDE ROL ALMAK İSTİYORUM"

Çok sayıda oyunculuk teklifi aldığını belirten Tilki, "Çok oyunculuk teklifi geliyor ama ben kendi yazdığım senaryoda oynamak istiyorum. Bir sürü senaryom var. Belki bir gün yönetmenliğimi Ferzan Özpetek yapar, ben de yazar ve oynarım" dedi.