Nihat Doğan ekrana dönüyor! İşte Nihat Doğan'ın anlaştığı kanal ve sunacağı program

Ünlü şarkıcı ve televizyon yorumcusu Nihat Doğan uzun süredir ekranlardan uzak kalmıştı. Doğan, iddialı açıklamalarla geri dönüyor. Nihat Doğan 'Al Sana Haber' ile Flaş TV'de olacak.

Nihat Doğan ekrana dönüyor! İşte sunacağı program

Skandalları ile hatırladığımız Nihat Doğan hakkında 2 küçük çocuğu alıkoymaktan şikayet yapılmıştı. Nihat Doğan Survivor 2018'den elendikten sonra bir süre ekranlarda görünmemiş  daha sonra katıldığı bir programda kendisini hakkında "Nihat benim kocam olsa boğarım" diyen sunucu Seda Akgül'e polemiğe girerek "Kaşarlarla evlenmem"  ifadelerini kullanmıştı.

Yeniden açılan Flaş TV'nin haber kanalı olacağının duyurulması ile birlikte kanalın kadrosuna kattığı isimler de merak konusu olmuştu. 2 yıl yayın hayatına ara veren televizyon kanalı, 11 Ekim’de yeni tarzı ile yayın hayatına başladı.

Hakan Aygün'ün Genel Yayın Müdürlüğü görevini üstlendiği , Flash TV'ye son katılan isim ise Nihat Doğan oldu.

Hakan Aygün’ün yardımcılığına entertainment programların önemli yapımcısı gazeteci Savaş Kalafat getirilince, kadro bir anda farklı reyting uzmanlarından oluşmaya başladı. Can Ataklı, Orhan Uğuroğlu, Nazif Okumuş, Serhat Ulueren, Akif Beki, Atilla Taş, Seda Akgül, Fehmi Koru, Çağlar Cilara gibi başarılı haberciyi kadrosuna katan kanal, şimdi de öğlen kuşağında yayınlanan magazin ve aktüel programlarına fark atmak için yeni bir program için düğmeye bastı.

Nihat Doğan 'Al Sana Haber' adlı programın ikinci ismi oldu

Geçtiğimiz günlerde 'Al Sana Haber' isimli program için kanal yönetimi için farklı bir format arayışına girdi. Hafta içi her gün 14.00 ile 17.00 saatlerinde arasında canlı olarak yayınlanacak program için 2 Kadın,  2 Erkek, 1’de sürpriz star isim düşünüldü. Bu isimler stratejik bir oyun ile kadroya dahil edilmekte. Programda, haber, magazin, aktüelite, hava durumu, sokak röportajları ve tüm TV kanallarındaki programların medya arkası yer alacak.

'Asker kaçakları milliyetçilik narası atmasın'

Geçtiğimiz günlerde programın ilk kadın sunucusu Tuğba Ekinci olmuştu. Programın ilk erkek sunucusu da belli oldu. Çarpıcı tespitleri ile de  adından sıkça bahsettiren Nihat Doğan oldu.

2 yıldır ekranlara ara veren Doğan, eski programının yayın saatinde, 'Al Sana Haber' ile ekranlara dönüyor.

Doğan, “Kendimi tekrar etmek istemediğim için uzun süredir gelen teklifleri kabul etmedim. Gündüz kuşağında alışa gelmemiş bir program ile izleyici ile buluşuyoruz. Kadroda 5 ünlü isim var. İkimnci isim ben oldum. Diğer kişiler henüz belli değil. Birkaç güne kamuoyunla paylaşılacak. Biz ekranlarda doğru neyse onu konuşacağız. Bazıları gibi asker kaçağı olup ekrandan milliyetçilik naraları atanlar artık susacak. Kendi geçmişine bakmadan ahkam kesenler artık lafını bilecek. Bu lafımın kimlere olduğunu herkes çok iyi anladı. Şimdiden bazıları korkudan titremeye başladı. Merak etmesinler hesaplaşmaya değil, utandırmaya geliyorum. Bu programla beraber herkes eteğindeki taşı dökecek. Namusu maaşı kadar olanlarda artık susacak’’ diye konuştu.

Kaynak: Medyatava