Seda Sayan ile Çağlar Ökten'ın arası fena bozuldu! Çiftin aralarının neden açıldığı belli oldu! İşte mesafenin nedeni...

Çiçeği burnunda çift Seda Sayan ile Çağlar Ökten'in arasına kara kedi girdi. Taze gelin Seda Sayan ve Çağlar Ökten bozuştular. Günlerdir magazin haberlerinin en tepesinde ya alan çift ile ilgili son dedikodular yine magazin gündemini sarstı. İşte ikilinin bozuşma nedeni...

Çiçeği burnunda çift kavga etti

Günlerdir magazin haberlerine konu olan Seda Sayan ve Çağlar Ökten çifti halen daha konuşulmaya devam ediyorlar. 

Son dakika haberine göre Seda Sayan ve Çağlar Ökten çiftiyle ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. Çiçeği burnunda çiftin günlerdir arasının fena şekilde bozuk olduğu konuşuluyor.

Bilindiği gibi Türk halkının severek takip ettiği isimlerden ünlü şarkıcı Seda Sayan kendisinden 25 yaş küçük Çağlar Ökten ile ilişkisini nikah masasına taşıdı. "Flört etmeyi bilemem direk evleniyorum" diyen Seda Sayan da Çağlar Ökten'in evlilik teklifini kabul etti.  Çağlar Ökten ile yapmış olduğu düğün magazin dünyasında çok ses getirmişti. Ancak düğünden çok Oğlu'nun düğünlerinde olmaması dikkat çekmiş Oğulcan Engin düğünden daha da çok konuşulmuştu. 

Peki çiçeği burnunda çiftin arası neden bozuldu. Aralarına kara kedi giren çiftin aralarının açılmasına sebep olan konu neydi? İşte tüm detaylar... 

7. kez dünya evine giren Seda Sayan ile ilgili yeni bir son dakika gelişmesi yaşandı. Günlerdir Seda Sayan ve Çağlar Ökten çiftinin arasının bozulduğu iddia ediliyordu. Öncesinde Prag'da görkemli bir düğün ile evleneceği söylenen ancak vize sıkıntısı nedeniyle İstanbul'da nikhalanan Seda Sayan ve Çağlar Ökten çifti Paris'te de balayı geçirmişti. Balayı fotoğraflarını da sosyal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmeyen çift yine çok konuşulacak bir iddia ile gündemi sarstı. 

Seda Sayan ve Çağlar Ökten çiftinin arasının fena halde bozuk olduğu iddiaları gündem oldu. Ancak ararlının bozuk olması bir yana ikilinin aralarının açılmasına sebep olan konunun ne olduğu merak edilmişti. Günler sonra Seda Sayan ve Çağlar Ökten çiftinin arasının bozuk olmasının sebebi ortaya çıktı. 

İkilinin arasının bozulmasının sebebi Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan Engin olduğu ortaya çıktı. 

2 hafta önce evlenen Seda Sayan ve Çağlar Ökten çiftinin üzerinde gezen kara bulutların ne zaman dağılacağı merak konusu olurken, çiftten ise herhangi bir açıklama yapılmadı.