Uraz Kaygılaroğlu, iddialı yapımdan başrol teklifi aldı!

Sefirin Kızı dizisinde Gediz rolüne hayat veren Uraz Kaygılaroğlu diziden ayrıldı. Dizideki başarılı oyunculuğu ile sevenlerinden tam not alan Uraz Kaygılaroğlu, Gülseren Budayıcıoğlu'nun diziye uyarlanan romanı Camdaki Kız adlı yapımdan başrol teklifi aldığı iddia edildi.

Kaynak: tv100.com

Sefirin Kızı dizisinin Gediz'i Uraz Kaygılaroğlu, geçtiğimiz hafta diziden ayrılmıştı. Sefirin Kızı dizisinde Engin Akyürek ve Neslihan Atagül ile başrolü paylaşan Uraz Kaygılaroğlu, dizideki başarılı oyunculuğu ile sevenlerinden tam not aldı.

Star TV ekranlarının ilgiyle izlenen yapımı Sefirin Kızı'ndan ayrıldıktan sonra dinlenmeye çekilen Uraz Kaygılaroğlu'nun yer alacağı yeni projesi hakkında iddialar gündeme gelmeye başladı.

Netflix’te yayınlanmak üzere Cem Yılmaz’ın hazırlıklarını sürdürdüğü Erşan Kuneri dizisinde Uraz Kaygılaroğlu’nun da yer alacağı ortaya çıkmıştı. Ünlü oyuncu için bir önemli dizi teklifi daha olduğu iddia ediliyor.

Yeni projeler için görüşemelere başlayan Uraz Kaygıalroğlu'nun Gülseren Budayıcıoğlu'nun diziye uyarlanan romanı Camdaki Kız adlı yapımdan başrol teklifi aldığı iddia edilidi.