Sefirin Kızı'ndan ayrılan Neslihan Atagül hakkında bomba iddia!

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının sunucuları Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto, Neslihan Atagül'ün hastalığını bahane ederek projeden ayrıldığını söyledi. Atagül'ün aslında diziye engel bir sağlık sorununun olmadığı iddia edildi.

Sefirin Kızı'ndan ayrılan Neslihan Atagül hakkında bomba iddia!

Star TV'de Sefirin Kızı dizisinin başrol oyuncusu Neslihan Atagül sağlık problemleri nedeniyle diziden ayrıldı. Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının sunucularının Neslihan Atagül hakkında söyledikleri tepki çekti.

Star Tv ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı dizisinin başrol oyuncusu Neslihan Atagül sağlık problemleri nedeniyle diziden ayrılmak zorunda kalmıştı. Beyaz Tv'nin gündüz kuşağında yer alan Söylemezsem Olmaz programının hedefinde yer alan isim oyuncu Neslihan Atagül oldu. 

Yaptığı açıklamalarla hemen hemen herkesi eleştiri yağmuruna tutan Seren Serengil, Neslihan Atagül hakkında söylediği sözlerle magazin gündemini salladı. Serengil, Atagül'ün hasta olmadığını ve tazminat ödememek için diziden ayrıldığını iddia etti.

Sefirin Kızı dizisinde Engin Akyürek ve Uraz Kaygılaroğlu ile başrolleri paylaşan Neslihan Atagül geçtiğimiz aylarda rahatsızlanması nedeniyle 10 gün rapor almış ve çekimlere ara vermişti.

Ünlü oyuncunun "geçirgen bağırsak sendromu" olduğu ortaya çıkınca Sefirin Kızı dizisinin kadrosundan ayrılmak zorunda kaldı. Ağır bir diyet ve istirahat gerektiren iyileşme sürecinde, setlerin temposuna dayanamayacağı doktor raporuyla belgelendi. 

Beyaz Tv'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programı Neslihan Atagül'ü hedef alarak ağır ithamlarda bulundu. Söylemezsem Olmaz üçlüsü, Neslihan Atagül'ün etik dışı davrandığını ve hastalığını bahane ederek projeden ayrıldığını söyledi. 

"Kavga ettiler ve işi bırakmak istedi. Ama tazminat ödememek için rapor aldı" dedikleri Neslihan Atagül'e, "Çakal Carlos" benzetmesini yaptılar.

Neslihan Atagül'e "İş terbiyesi yok" diyen sunuculara sosyal medyada tepki yağdı.

Öte yandan Neslihan Atagül, diziden ayrıldıktan sonra yürümekte zorluk çektiği halleriyle kameralara yansımıştı.

Hastalığı nedeniyle çok kilo verdiği ise yüzüne yansıyınca Atagül'ün bu hali hayranlarını korkutmuştu.