Selin Ciğerci'den annelik açıklaması!

Anne olmaya hazırlanan Selin Ciğerci eşi Gökhan Çıra ile birlikte çocuklarına hayatı öğreteceklerini ifade etti. Ciğerci, "Allah'ın o günleri göstersin öyle güzel büyüteceğim ki kısmetse hepiniz hanımlar hiç şaşırmadık diyeceksiniz" dedi.

Google Haberlere Abone ol

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci anne olmaya hazırlanırken yaptığı açıklama ile gündeme oturdu. Geçtiğimiz sene Ekim ayında Tuzlaspor'da forma giyen Gökhan Çıra ile nikah masasına oturan Selin Ciğerci annelikle ilgili yaptığı paylaşımla dikkat çekti. Ciğerci bu konudaki duygularını paylaştı.

Futbolcu Gökhan Çıra ile evli olan Selin Ciğerci, anne olmak için harekete geçmişti. Futbolcu Gökhan Çıra ile geçen yıl evlenen Ciğerci, ikiz evlat sahibi olmaya hazırlanıyordu. Her fırsatta anne olmak istediğini dile getiren Selin Ciğerci bebek sahibi olmak için işlemlere başladıklarını daha önce duyurmuştu.

Ciğerci yeni yaptığı paylaşımda ise kendisine gelen bir mesajı paylaştı. Ciğerci burada duygularını takipçileriyle şu sözlerle paylaştı:

Allah'ın o günleri göstersin öyle güzel büyüteceğim ki kısmetse hepiniz hanımlar hiç şaşırmadık diyeceksiniz. Aile nedir, saygı nedir, para kazanmak, pes etmemek hepsini inşallah aslanlar gibi babasıyla öğreteceğiz. Nasıl kötü kalpli insanlara karşı dik durulur nasıl ders verilir anlatacağız ona..."