O izin sırrı ortaya çıktı!

Serdar Ortaç'la ilişkisine nokta koyan Seçil Gür tekne kiralayıp boğazda tura çıktı. Paylaştığı fotoğraflarla ilgili duygusal bir paylaşımda bulundu.

Google Haberlere Abone ol

Serdar Ortaç'la ilişkisine nokta koyan Seçil Gür yeni çıkardığı ‘Gelene Gidene’ şarkısının başarısını kutlamak için arkadaşlarıyla tekne kiralayıp Boğaz’da tura çıktı. Öte yandan Gür'ün, 13 yıl önce kansere yakalandığı ortaya çıktı.

Seçil Gür ile Serdar Ortaç 2020’nin başlarında sevgili olmuş, 1.5 ay sonra martta ayrılmıştı. Serdar Ortaç ayrılığa dayanamayınca aynı yılın ağustos ayında barışmışlardı.

O zamandan beri iyi giden beraberlik bir ay önce tekrar son bulmuştu. Ortaç’tan barış mesajları gelse de Seçil Gür kariyerine odaklanmıştı. Şarkıcı, yeni çıkardığı ‘Gelene Gidene’ şarkısının başarısını kutlamak için arkadaşlarıyla tekne kiralayıp Boğaz’da tura çıktı.

Seçil Gür güvertede gün boyu dans edip eğlendi. Bu anları da sosyal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmedi.

Öte yandan Seçil Gür; daha önce kansere yakalandığını açıkladı. Yaşadıklarını ilk kez anlattı: Ablam aradı bundan tam 13 yıl önce ‘Seçil sakin ol bitanem annemin rahiminde portakal büyüklüğünde bir kist var’ Telefon elimden düştü ablam bağırıyor ablam ‘Seçiil Seçil kendine gel kötü huylu değildir belki...Kist alındı temiz çıktı rahim ve yumurtalığı alındı. Ama annesi, babası, dayısı, dayım hepsi kanser illetinden gözlerini yummuşlar hayata. Neyse geldi çattı ameliyat günü, annemi hazırlıyor hemşireler bir anons duydum hastanede ‘kalp ameliyatındaki hastamıza acil A rh+ kan aranmaktadır. Hemen vereyim dedim annemin hayrına sevap işleyeyim annem kurtulsun, neyse verdim (kullanılamadığını sonradan öğrendim crp‘m tavanmış) odaya çıktım ablamla ağlaşırken benim bir anda kanamam başladı. Normalin dışında altı aydır süregelen bir şeydi.

Ablamın kolumu sıktığını hatırlıyorum ‘gel göstereceğiz doktora!’ Dedim saçmalama annemi alacak şimdi ameliyata.Uzun lafın kısası Mehmet doktor muayene etti ve dördüncü evre gözle görülür rahim ağzı kanseri teşhisini annemi ameliyata almadan öğrendik sonra o doktor senin bu doktor benim dolaştık parça al her doktor patoloji o bu... Süreç anlatmakla bitmez. Sonunda tüm doktorlar 'rahimin alınacak' dedi bir kişi hariç Fuat Demirkıran ‘daha çocuksun eğer kabul edersen dünyada 700 kişiye yapılmış organ koruma deneyeceğiz’ dedi. Ameliyatım 10,5 saat sürdü patologla girildi lenflerim alındı o bu... Sonrası iki yıl sonra bir ameliyat daha aynı yerden 25 cm karnım boydan boya. Nasıldın ne hissetin diye sorarsanız HİÇ. Üç yaşındaki çocuk lösemi oluyor. Allah ne yazdıysa o olacak Seçil' dedim. Şimdi yakın zamanda kardeşim şimal oldu ,atlattı. dün Hande’mi duydum. 'Biz ne güçlü kadınlarız' dedim. Bizler şanslıydık belki ama biz ‘e göre şanssız dediklerimizde onları yaradana kavuştu. Ne şer ,ne hayır biz bilemeyiz ALLAH bilir. Güzel haber annemin kist alındı temiz çıktı rahim ve yumurtalığı alındı. Çok önemli bir not’la susuyorum Avrupa'da ve Amerika'da kadın kanserlerine yakalanma oranı %1 doğurganlığını tamamlamış her kadın rahim ve yumurtalığını aldırıyor.