Şevval Şahin, Marcus Aral'a özel görüntüleriyle şantaj yaptığı için mi geri döndü?

Geçen haftalarda ayrılan Şevval Şahin ile Marcus Aral hafta başı Bebek’te bir mekandaydı. Magazin dünyasına bomba gibi düşen ayrılıktan sonra çift, hızlı bir şekilde barışmıştı. Yaşanan bu olaylardan sonra Marcus Aral'ın Şevval Şahin'e şantaj yapıldığı konuşuldu. İşte detaylar...

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: Birsen Altuntaş - tv100

Geçen haftalarda Türkiye eski güzeli Şevval Şahin ile sevgilisi Marcus Aral’ın ayrılığı ve sonrasında yaşanan olaylar magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Aral, kendisinden ayrılmadan iş insanı Kerem Kamışlı’yla görüşmeye başladığını söylediği Şahin’in gittiği restoranı basmış ve masasına oturup selfie çektiği Kamışlı’yı oturduğu sandalyeyle beraber denize atmıştı.

Bu olayın ardından Şahin, hakkında çok ağır küfürler ettiği ses kaydı sosyal medyada elden ele dolaşan Aral hakkında uzaklaştırma kararı aldırmıştı. Ancak kısa süre sonra ikili barıştı.

Hiçbir şey olmamış gibi beraberliklerine devam eden Şevval Şahin ile Marcus Aral hafta başı Bebek’te bir mekandaydı. Dışarı ilk olarak Aral çıktı. Daha sonra kapıda Şevval Şahin göründü. Şahin sorulara yanıt vermeden araca bindi.

Şevval Şahin şantaj iddialarına cevap verdi

Öte yandan Şevval Şahin'in uzaklaştırma kararının hemen ardından Marcus Aral’a dönmesinin perde arkasında şantajın olduğu öne sürüldü. İddiaya göre Aral, "Elimdeki görüntülerini yayınlarsam hayatın biter" diyerek Şahin'i korkuttu ve barışmaya ikna etti.

Ünlü manken ise hakkında çıkan şantajla korkutulduğu iddiasını “Yiğit Marcus Aral'ın beni herhangi bir durumla tehdit etmesi söz konusu dahi değildir, sırf gündem yaratmak için aslı olmayan haberler yapılmaktadır'' açıklamasıyla yalanladı.

Öte yandan Şevval Şahin geçen pazar ise koreografisini Serkan Duman’ın yaptığı Sait Halim Paşa Yalısı’nda düzenlenen defilede Özge Ulusoy, Şebnem Schaefer ve Selin Ciğerci gibi ünlü isimlerle beraber podyuma çıktı.