Şeyma Subaşı'nın düğün kıyafetiyle paylaştı: Sosyal medyada gündem oldu

Son olarak Mohammed Alsaloussi ile evliliğini sonlandıran Şeyma Subaşı, düğün temalı bir parti verdi. Subaşı, parti için taş ve tüy detaylı iddialı bir kostüm giydi ve takipçilerden tam not aldı.

Şeyma Subaşı'nın düğün kıyafetiyle paylaştı: Sosyal medyada gündem oldu

2018 senesinde boşandığı Acun Ilıcalı'dan Melisa adında bir kızı olan ve 3 Mayıs'ta evlendiği mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi'den eylül ayında tek celsede boşanan Şeyma Subaşı, dün düğün temalı bir partiye katıldı. Subaşı parti için beyaz iddialı bir kostüm tercih etti.

Şeyma Subaşı'nın düğün kıyafetiyle paylaştı: Sosyal medyada gündem oldu - Resim : 1

"STRİPTİZCİ AYAKKABILARIM"

Katıldığı davetler ve tercih ettiği özel tasarım kıyafetlerle sık sık adından söz ettiren Şeyma Subaşı, 'Düğün fetişi neon' temalı bir partiye tüy, aksesuar ve işleme detaylı kostümle katıldı. Transparan bir elbise ayakkabı tercih eden Subaşı tarzı için "Benimle saatlerce dans etmek için yapılmış biricik striptizci ayakkabılarım" ifadelerini kullandı. Partiden bol bol paylaşım yapan ünlü isim, "Partinin teması 'Düğün fetişi neon' idi. Partide düğünümüzü kutluyorduk. Ama farklı bir kutlama oldu" dedi.

Şeyma Subaşı'nın düğün kıyafetiyle paylaştı: Sosyal medyada gündem oldu - Resim : 2

TARZI TAM PUAN ALDI

Şeyma Subaşı'nın parti kostümü takipçilerinden de tam not aldı. Subaşı için "Yine ortalığı yıkıyorsun" ve "Her şey çok güzel olmuş, sen busun" yorumları yapıldı.