Show Ana Haber'in yeni sunucusu Dilara Gönder kimdir? Dilara Gönder kaç yaşında, nereli?

Uzun yıllar NTV Spor ve NTV'de sunuculuk yapan Dilara Gönder, son olarak Haber Global'de ekranlara gelmişti. Show Ana Haber'in yeni sunucusu Dilara Gönder kimdir?

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Ece Üner, 7 yılı aşkın sürenin ardından Show Ana Haber sunuculuğundan ayrılma kararı almış ve ardından da Kanal D ile anlaşmıştı. Üner'in yerine Dilara Gönder geldi. Başarılı sunucu Dilara Gönder, Eylül ayında yeni sezonla birlikte Show Ana Haber sunuculuğu görevini üstlenecek. Peki, Dilara Gönder kimdir?

 DİLARA GÖNDER KİMDİR?

2004 yılında medya sektörüne adım atan Gönder, Fenerbahçe TV’de MusicBox isimli programla sunuculuk kariyerine başladı. 2007 yılına kadar Fenerbahçe TV’de çalışan Gönder daha sonra Lig TV’ye transfer oldu ve orada 2,5 yıl çalıştı.


Sonrasında TRT’de Formula 1 yarışlarını takip eden Gönder, 2010 yılında NTV Spor’un kadrosuna dahil oldu. Çok iyi derecede Almanca ve İngilizce bilen başarılı sunucu 2014 yılında Kanal D’de yayınlanan 'Ne Diyosuun' adlı dizide rol aldı ve ilk oyunculuk deneyimini yaşadı. Star TV’deki Sil Baştan dizisinde de oynayan Gönder son olarak TRT’nin sevilen dizisi Baba Candır dizisinde rol aldı.


2017 yapımı Box'un Yıldızları programında sunuculuk yapan Gönder, Haber Global ekranlarında yayınlanan Ne Haber programını sunmuştu.


Dilara Gönder, Eylül ayında yeni sezonla birlikte Show Ana Haber sunuculuğu görevini üstlenecek.

FİLMOGRAFİSİ

  • Sil Baştan - 2014 (Gizem Dereli)
  • Ne Diyosuun - 2014 (Cansu)