Sıla'dan evlilik sorusuna net yanıt geldi! "İçim şişti evlilikten"

Ünlü şarkıcı Sıla, önceki akşam katıldığı bir etkinlikte görüntülendi. Bir süredir oyuncu İlker Kaleli ile mutlu bir beraberliği olan güzel şarkıcı ayak üstü gazetecilerin sorularını yanıtladı. Gazetecilerin, ‘Evlilik düşünüyor musunuz’ sorusuna ise Sıla, “Benim öyle niyet ettiğim şeyler yoktur." ifadelerini kullandı.

Sıla'dan evlilik sorusuna net yanıt geldi! "İçim şişti evlilikten"

Ünlü şarkıcı Sıla önceki akşam düzenlenen bir etkinlikte objektiflere yansıdı. Gazetecilerle ayak üstü sohbet eden Sıla kendisine yöneltilen evlilik sorusunu cevapladı.

Sıla'dan evlilik sorusuna net yanıt geldi! "İçim şişti evlilikten" - Resim : 1

Şarkıcı Sıla ile oyuncu İlker Kaleli’nin pandemi döneminde başlayan beraberliği sürüyor. İkili beraber müzik yapmalarıyla gündeme gelmişti.

Son olarak Sıla katıldığı bir etkinlikte kameralara yansıdı. Ayak üstü basın mensuplarıyla sohbet eden Sıla’ya sevgilisi İlker Kaleli soruldu. Gelen soru üzerine ise Sıla, “İlker il dışında olduğu için ben tek katıldım” yanıtını verdi.

Sıla'dan evlilik sorusuna net yanıt geldi! "İçim şişti evlilikten" - Resim : 2

Gazetecilerin, ‘Evlilik düşünüyor musunuz’ sorusuna ise Sıla, “Benim öyle niyet ettiğim şeyler yoktur.

Ben akış içinde hayatı yaşama taraftarıyım. Her şey yolunda, en önemlisi ne kadar mutlu ve huzurlu olduğunuzdur” yanıtını verdi.

Sıla'dan evlilik sorusuna net yanıt geldi! "İçim şişti evlilikten" - Resim : 3

Basın mensuplarının “İlker Bey evlilik istiyor mu” sorusuna ise Sıla gülerek, “İçim şişti evlilikten” yanıtını cevabını vererek etkinliğe katıldı.

Geçtiğimiz senelerde de oyuncu sevgilisi İlker Kaleli’yle evlilik hazırlığı yaptığı haberleriyle gündeme gelen Sıla, konuyla ilgili sorulara “Yok öyle bir şey”