Kan donduran iddia ve görüntüler

Dünya korona virüs ile mücadele ederken önce FBI'ın gizli belgeleri sızdı, ardından Çin'in karanlık ve yarasa dolu mağaralarında çekilen belgeselin görüntüleri ortaya çıktı. Korona virüs hakkındaki son iddialar herkesi şoke etti.

Kaynak: TV100.COM

Çinli bir virüs araştırmacısının Hubei'deki gizemli mağaralarda vahşi yarasalar yakaladığını gösteren 'Vahşi Yaşamda Gençlik: Görünmez Savunucu' belgeseli korona virüs tartışmalarının odağı haline geldi. 7 dakikalık belgesel yeni tartışmalarının fitilini ateşlerken, yeni tip korona virüs Kovid-19'un bu sayede dünyaya yayıldığı iddia edildi.

Belgeselde kullanılan ifadeler ve yapılan araştırmalar, korona virüsün Wuhan'daki Çin Bilim İletişim Merkezi'nde doğmuş olabileceğini işaret ediyor. Belgeselde Çinli bir virüs araştırmacısının Hubei'deki gizemli mağarada vahşi yarasaları yakaladığı görülüyor.

İşte dünyada resmi rakamlara 47 bin 300'den fazla insanı öldüren ve 938 bin civarında insana bulaşan korona virüsüne dair son iddialar ve en ciddi komplo teorisi...

Ortaya çıkan FBI raporu sayesinde, korona virüsü ortaya çıkmadan tam bir yıl önce, ABD'de bir havaalanında SARS ve MERS virüslerinin yanı sıra ölümcül E Coli virüsünün de bulunduğu bavuluyla Çinli bir bilim adamı yakalandığı ortaya çıktı. Bu korona virüs hakkında FBI'ın bilgi sakladığının bir kanıtı olarak servis edildi.