Son günler! 25 film izleyene 20 bin lira maaş!

Reviews.org'un, 25 günde 25 yeni yıl ve Noel temalı film izleyip anket üzerinde değerlendirecek kişiye 20 bin TL ücret vereceğini açıklaması sosyal medyada gündem oldu.

Google Haberlere Abone ol

ABD merkezli ‘Reviews.org’ internet sitesi son yılların en bomba iş ilanlarından birini verdi. Noel için geri sayım başlarken, site yeni yıl ve Noel temalı 25 film izleyecek bir kişi arayan sitenin, koronavirüs salgınının dünyayı etkisi altına aldığı ve evde geçirilen sürelerin uzadığı bir dönemde, sitenin teklifi sosyal medyada gündem oldu.

Açıklamaya göre, 25 gün içinde 25 film izleyecek olan bu kişi, daha sonra film izleme deneyimiyle ilgili bir anket dolduracak. İşi alacak kişiye 2 bin 500 dolar (20 bin TL) ödeme yapılacak. Paranın yanı sıra söz konusu aday bir yıl boyunca Netflix, Hulu, Disney+, Amazon Prime, HBO Max, Apple TV+ ve Hallmark Movies Now gibi dijital yayıncıların tamamından bir yıllık üyeliğin sahibi olacak.

Başvurularda son günler!

Site, film seçimi konusunda özgür bıraksa da Home Alone, Frosty the Snowman ve The Grinch’in de aralarında bulunduğu bir öneri listesi yayınladı. İşi almak isteyenler 4 Aralık’a kadar başvuru yapmak zorunda. Reviews.org, 7 Aralık’ta kazananı Youtube kanalından açıklayacak.