Beşiktaş'ta şok üstüne şok

Geçtiğimiz günlerde Beşiktaş kampına katılan Gary Medel'in kasık sakatlığı nedeniyle 2 hafta süreyle sahalardan uzak kalacağı açıklandı. Burak Yılmaz ve Gökhan Gönül'ün de sakatlandığı açıklandı.

Beşiktaş'ta şok üstüne şok
Kaynak: tv100

Beşiktaş kulübünden yapılan açıklamada şöyle denildi:

"Futbol Takımımızın Udinese ile dün oynadığı hazırlık maçının ikinci yarısında sağ ayak dış kısmına darbe alan ve oyundan çıkan futbolcumuz Burak Yılmaz’ın yapılan muayene ve çekilen film sonucuna göre 5. ayak (metatars) tarak kemiğinde küçük bir çatlak oluştuğu görülmüş, oyuncumuzun tedavisine sağlık ekibimiz tarafından başlanmıştır.

Siyah-beyazlılarımızın Udinese ile oynadığı hazırlık maçının ilk yarısının sonlarına doğru ayağı çime takılan ve kasık bölgesinde zorlanma hisseden Gary Medel’in tedavisine başlanmıştır. Gerekli görülmesi halinde 5 Ağustos Pazartesi günü MR çekilecektir.

Ekibimizin A. Larisas ile oynadığı hazırlık maçında sakatlanan futbolcumuz Gökhan Gönül’ün el 4. tarak (metakarp) kemiğinde kırık tespit edilmiştir. Oyuncumuz 5 Ağustos Pazartesi günü ameliyat edilecektir. Gökhan Gönül, ameliyat sonrası koruyucu özel bir alçı ile takımla birlikte çalışmalara devam edecektir."

Daha önce Adem Ljajic ve Dorukhan Tokgöz de sakatlanmıştı.