Songül Karlı'yı görenler tanıyamıyor! Son olarak gözündeki deformasyonla gündeme geldi

Yaptırdığı estetik ameliyatlarla gündemden düşmeyen 50 yaşındaki Songül Karlı, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla şaşırttı. Son hali ile şarkıcı Hadise'ye benzetilen Songül Karlı hem estetik hem de filtreyi abartınca, gözündeki deformasyon da takipçilerinin gözünden kaçmadı.

Songül Karlı'yı görenler tanıyamıyor! Son olarak gözündeki deformasyonla gündeme geldi

Ünlü türkücü 50 yaşındaki Songül Karlı, yaptırdığı estetik işlemleri ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Karlı, son olarak gözündeki deformasyonla gündeme geldi. Şarkıcılığın yanı sıra sunuculuk da yapan Songül Karlı son olarak vücudunu saran siyah elbisesi ile verdiği pozlar sonrası kalça estetiği yaptırdığı iddialarıyla adından söz ettirmişti.

Songül Karlı'yı görenler tanıyamıyor! Son olarak gözündeki deformasyonla gündeme geldi - Resim : 1

Son hali ile şarkıcı Hadise'ye benzetilen Songül Karlı hem estetik hem de filtreyi abarttı. Sosyal medyada pozlarını paylaşan ve "Keşke benim kadar herkese yakışsa" dediği estetikleriyle havasını atan Songül Karlı'nın son hali dikkat çekti.

Songül Karlı'yı görenler tanıyamıyor! Son olarak gözündeki deformasyonla gündeme geldi - Resim : 2

Yüzünü gerdiren türkücünün bir gözündeki sorun gözlerden kaçmadı. Son dönemlerde geçirdiği estetik operasyonlarıyla çok konuşulan ve bambaşka birine dönüşen Songül Karlı resmen estetiğe doymuyor.

Songül Karlı son olarak bir dizi estetik operasyon geçirdiğini duyurmuştu. Songül Karlı gençleşmek için dudağından başlayarak lip-lifting ameliyatı, orta yüzü germe, kollar için vaser-liposuction ile sıkılaştırma ve çok az germe gibi işlemler için ameliyat masasına yatmıştı.

Songül Karlı 15 Eylül 1973 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Hem müzik hem de sunuculuk alanında performans gösterdi. Çocukluğundan itibaren müziğe ilgi duyan Karlı, 1991'de piyasaya giriş yaptı. "Derman Sendedir" adlı albümü ile kendini gösteren Karlı, kısa süre içinde kendini tanıtmayı başardı.

Songül Karlı'yı görenler tanıyamıyor! Son olarak gözündeki deformasyonla gündeme geldi - Resim : 3

2007'den itibaren sunucu olarak televizyon programlarında boy göstermeye başladı. İlk programı Songül Karlı İle Cumartesi, Kanal 7 ekranında yayınlandı. Ardından çok sayıda programda sunucu koltuğunda oturdu.

Ayrıca birçok dizide de rol aldı. En son 2016'da Songül Karlı İle Evlilik Yolunda programını sunan Karlı, ara verdiği ekranlara Gelinim Mutfakta ile yeniden döndü. Kanal D ekranında yayınlanan Gelinim Mutfakta programının bir haftalığına sunuculuğunu yaptı.