Sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelen Survivor Turabi'den bir yeni paylaşım! Bu kez Acun Ilıcalı'ya seslendi

'Survivor All Star 2024'e sağlık sorunları sebebiyle veda eden Turabi Çamkıran, sosyal medyadaki paylaşımlarıyla gündemden düşmüyor. Turabi bu seferde sosyal medya hesabından yarışmanın yapımcısı Acun Ilıcalı’ya seslendi.

Sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelen Survivor Turabi'den bir yeni paylaşım! Bu kez Acun Ilıcalı'ya seslendi

Survivor’daki performansıyla yıllardır adından söz ettiren Turabi, Üç kez katıldığı Survivor'ın 2014 ve 2015 sezonlarında şampiyonluk unvanını alan, 2019'da ABD'de mücadele ettiği 'The Challenge: War of the Worlds' yarışmasında da büyük ödülün sahibi olan Turabi Çamkıran, geçtiğimiz ay geçirdiği sakatlık sebebiyle Survivor All Star'a veda etmişti.

“CİĞER İFLAS ETMEK ÜZEREYMİŞ”

36 yaşındaki isim, sosyal medya hesabından sedye üzerinden tetkik yapılırken çekilen bir fotoğrafını yayınlamış ve "Kırık, çıkık için geldik yoğun bakıma alındık! Ağır enfeksiyon kapmışım. Ciğer iflas etmek üzereymiş" açıklamasını yapmıştı.

Sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelen Survivor Turabi'den bir yeni paylaşım! Bu kez Acun Ilıcalı'ya seslendi - Resim : 1“TÜM KITALARDA ŞAMPİYON OLACAĞIM”

Sağlık durumu sevenleri tarafından merak edilen sporcu, son olarak iyileştiğini ve taburcu olduğunu açıklarken şu sözleri kullanmıştı:

“Bazılarına kötü bir haberim var. Ben iyiyim. Yine ölmedim. Sonunda taburcu oldum. Ölmez sağ kalırsam eğer tüm kıtalarda şampiyon olacağım inşallah.”

Sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelen Survivor Turabi'den bir yeni paylaşım! Bu kez Acun Ilıcalı'ya seslendi - Resim : 2“BİR BAŞKA SEZON İÇİN DAHA GÜÇLÜ DÖNECEĞİNE EMİNİM”

Turabi, son olarak Poyraz'ın elenmesinden sonra  bir paylaşım yaptı. Tanınan isim, "Yiğit'e ve sevenlerine geçmiş olsun. Güzel bir renkti Survivor için... Erken elenmesine gerçekten üzüldüm. Bir başka sezon daha güçlü döneceğine eminim" dedi.

Sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelen Survivor Turabi'den bir yeni paylaşım! Bu kez Acun Ilıcalı'ya seslendi - Resim : 3“EN TEHLİKELİ 3 YARIŞMACI BERNA, HAKAN VE SERCAN”

'Turbo' Turabi, sözlerine şu şekilde devam etti:
"Bana göre Survivor'ın en tehlikeli 3 yarışmacısı Berna, Hakan ve Sercan'dır. Survivor'ın en tehlikeli ve gerçek oyunları düellodur. Ve saydığım üçlü sürekli oradalar. Her seferinde daha da güçlenerek çıkıyorlar oradan. Hiç oraya girmemiş birisinin bu üçlüyü yenmesi hiç kolay olmayacaktır, eğer adın Turabi, namın Turbo değilse."

Sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelen Survivor Turabi'den bir yeni paylaşım! Bu kez Acun Ilıcalı'ya seslendi - Resim : 4“BANA YANLIŞ NUMARA VERDİ”

Acun Ilıcalı hakkında da açıklama yapan Turabi Çamkıran, şu ifadeleri kullandı:

“Bir gün geri döndüğümde tüm düellolara gire gire finale gideceğim ve o kupayı tüm düelloları kazanmış birisi olarak alacağım. Tabii bunun gerçekleşebilmesi için Sayın Acun Ilıcalı’nın engelimi kaldırıp, telefonlarıma bakması lazım. Ya çok meşgul o yüzden telefonlarımı açmıyor ya da bana yanlış numara verdi.”

Sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelen Survivor Turabi'den bir yeni paylaşım! Bu kez Acun Ilıcalı'ya seslendi - Resim : 5