MasterChef 2021'e veda eden son isim oldu! "Annem üzülmesin" dedi

Masterchef 2021'e veda eden isim belli oldu. 82. bölümü ile ekranlara gelen Masterchef Türkiye'de yine kıran kırana bir mücadele yaşandı. Fındık kullanarak en yaratıcı yemeği yapmaya çalışan yarışmacılardan biri Masterchef Türkiye'ye veda etti. O isim, 'Annem üzülmesin' diyerek gözyaşlarına boğuldu.

Kaynak: tv100.com

Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu'nun jüri üyeliğini yaptığı MasterChef Türkiye, dün akşam yeni bölümüyle ekrana geldi. Hafta boyunca kaybedilen dokunulmazlık oyunlarının ardından potaya giren yarışmacılar, en iyi yemekleri yaparak bir hafta da yarışmada kalmak için kıyasıya mücadele etti.

Haftanın elem adayları
MasterChef 'te altıncı haftada kurulan mavi takım ile kırmızı takım arasında oynan ilk dokunulmazlığı kırmızı takım kaybetti. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Safanur, Milhan'ı eleme adayı yaptı.

Oylamada en çok adı yazılar Araz da ikinci eleme adayı oldu. İkinci dokunulmazlık oyununu da kaybeden kırmızı takımda bireysel dokunulmazlığı kazanan Burcu, Mustafa'yı üçüncü eleme adayı yaptı. Takım oylamasında ise en fazla adı yazılan Şükrü, dördüncü aday oldu.

Üçüncü oyunu da kaybeden kırmızı takımda, bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Emre, beşinci eleme adayı olarak Ateş'in ismini söyledi. Sonrasında toplanan konseyde adı en çok yazılan Safanur, altıncı eleme adayı oldu.