Sürpriz aşk! Birce Akalay gönlünü genç oyuncuya kaptırdı

Adı sık sık İbrahim Çelikkol ile anılan Birce Akalay, her defasında arkadaş olduklarını vurgulamıştı. Güzel oyuncu, bu kez de sürpriz bir aşkla gündeme geldi. Akalay, kendisi gibi oyuncu Hakan Kurtaş ile gözlerden uzak aşk yaşamaya başladı. Aynı menajerlik şirketine bağlı olan oyuncuların basın danışmanları ilişkiyi doğruladı ve “Daha çok yeni” açıklamasında bulundular.

Sürpriz aşk! Birce Akalay gönlünü genç oyuncuya kaptırdı

Uzun süredir yalnız olan Birce Akalay, gönlünü meslektaşı Hakan Kurtaş’a kaptırdı. Çift, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde el ele sinemada film izledi.

Birce Akalay, kendisi gibi oyuncu Hakan Kurtaş ile gözlerden uzak aşk yaşamaya başladı.

Sürpriz aşk! Birce Akalay gönlünü genç oyuncuya kaptırdı - Resim : 1

“Aramızda Kalmasın” programının haberine göre çift, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Beyoğlu’ndaki bir sinemada Oscar adayı ‘Zavallılar’ filmini el ele izleyince ilişkileri ortaya çıktı.

Sürpriz aşk! Birce Akalay gönlünü genç oyuncuya kaptırdı - Resim : 2

Oyuncu çiftin, sosyal medya hesaplarından da birbirlerinin fotoğraflarına kalp ikonuyla yorum yapmaları hayranlarının dikkatinden kaçmadı.

Sürpriz aşk! Birce Akalay gönlünü genç oyuncuya kaptırdı - Resim : 3

Birce Akalay, sevgilisinin sosyal medyaya 29 Ocak’ta yüklediği bir fotoğraf karesine alev emojisi koydu. Hakan Kurtaş da yorumu beğendi. Aynı menajerlik şirketine bağlı olan oyuncuların basın danışmanları ilişkiyi doğruladı ve “Daha çok yeni” demekle yetindiler.

Sürpriz aşk! Birce Akalay gönlünü genç oyuncuya kaptırdı - Resim : 4