Survivor All Star yarışmacısı Aleyna'nın babası için söyledikleri çok konuşulmuştu! 15 yıl sonra bir ilk yaşandı! Aleyna'nın açıklamaları gündem oldu!

Survivor All Star'ın sevilen yarışmacılarından Aleyna Kalaycıoğlu, son paylaşımıyla gündeme bomba gibi düştü. Yunus Emre ile dostluğu ve sona doğru da düşmanlığıyla adından söz ettiren Aleyna babasına dair yaptığı paylaşımla dikkat çekti.

Survivor All Star yarışmacısı Aleyna'nın babası için söyledikleri çok konuşulmuştu! 15 yıl sonra bir ilk yaşandı! Aleyna'nın açıklamaları gündem oldu!

Survivor All Star'ınen gözde yarışmacılarından biri olan Aleyna Kalaycıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla gündem oldu.

Kalaycıoğlu, 15 yıldır görüşmediği babasının kendisini aradığını ve görüşmek istediğini söyledi.

Survivor All Star yarışmacısı Aleyna'nın babası için söyledikleri çok konuşulmuştu! 15 yıl sonra bir ilk yaşandı! Aleyna'nın açıklamaları gündem oldu! - Resim : 1

Yunus Emre ile arasındaki dostlukla çok konuşulan fakat yarışmanın sonuna doğru dostlukları biten ikiliden Aleyna son olarak babasına dair açıklamalar yaptı.

"2 gün önce akşam telefonum çaldı, bilinmeyen numara" diyen Aleyna şunları yazdı:

 

Survivor All Star yarışmacısı Aleyna'nın babası için söyledikleri çok konuşulmuştu! 15 yıl sonra bir ilk yaşandı! Aleyna'nın açıklamaları gündem oldu! - Resim : 2

AĞLAYARAK ANLATMIŞTI

"Boş bulunup açtım. 15 senedir görüşmediğim, hayatımın hiçbir yerinde bana hiçbir zaman destek olmayan babammış. Görüşmek istediğini ve tebrik etmek için aramış.
İşte şimdi başardım dedim..."

Survivor All Star yarışmacısı Aleyna'nın babası için söyledikleri çok konuşulmuştu! 15 yıl sonra bir ilk yaşandı! Aleyna'nın açıklamaları gündem oldu! - Resim : 3

Aleyna 2021 yılında yaptığı açıklamada babasına dair "Sesini çok hatırlamıyorum" diyerek ağlamıştı. Aleyna "Ulaşmak çok zor değil ama demek ki istemiyor. Ona ihtiyacım yok" demişti.