Ünlü sunucu Furkan Dede'nin Survivor Ekstra'da neden olmadığı ortaya çıktı!

Murat Özarı, Semih Öztürk ve Sema Aydemir'in yorumculuğunu yaptığı Survivor Ekstra programının sunucusu Furkan Dede'nin işine son verildiği iddia edildi.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Seyirciyi TV8 ekranlarına kilitleyen sevilen yarışma programı Survivor'dan hemen sonra yayınlanan Survivor Ekstra'da yorumculuk ve sunuculuk yapan Furkan Dede'nin programda yer almaması izleyiciler tarafından merak konusu oldu.

İddilara göre başarılı sunucu Furkan Dede'nin işine son verildi.

Ünlü sunucunun yerine ise Survivor Ekstra'da yorumculuk yapan Murat Özarı getirildi.

Furkan Dede kimdir?

 1986 Yılında İstanbul'da dünyaya gelen Furkan Dede'yi tüm Türkiye Show TV'de Acun Ilıcalı'nın sunduğu "Var Mısın Yok Musun" adlı yarışma ile tanıdı. Yarışmada yaptığı yorumlar ile genel anlamda tepki çekse dahi adından söz ettirmeyi bilen isim yarışmadan 100 Bin TL ödül ile yarıldı.

Dede bu yarışmanın ardından kazandığı para ile ticarete atıldı fakat umduğunu bulamadı. Furkan Dede 2010 yılında, Acun Ilıcalı tarafından hazırlanan ve "Var mısın Yok musun" yarışmacılarından seçilen Survivor Panama: Kızlar Erkekler yarışmasına katıldı.Yıllar 2013'ü gösterdiğinde Acun Ilıcalı ile tekrar yolları kesişen isim TV8 ekranlarında "Oynat Bakalım" adlı komik video programında sunuculuk yaptı.

Furkan Dede 2015 yılında Sinek 2'li programının da sunuculuk görevini üstlendi. Sunucu Survivor yarışmasının ekranlara geldiği dönemlerde TV8 ve TV8,5 ekranlarında ortak yayınlanan "Survivor Ekstra" programının yorumculuk yaptı.