İşte Survivor'da finale kalan 2. isim! Biri ise veda edecek

Dün gece dokunulmazlık oyunu ile heyecanda zirve yapan Survivor'ın son bölümüyle İstanbul'da yapılacak yarı finale kalan 2. isim de belli oldu. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan yarışmacı ise ada konseyinde haftanın 3. eleme adayını belirledi.

İşte Survivor'da finale kalan 2. isim! Biri ise veda edecek

Survivor 2021'in dün akşam ekranlara gelen 125. son bölümünde haftanın 3. dokunulmazlık oyununu oynandı. Yarışmacılar, adada kalabilmek için dokunulmazlık sembolünü almaya çalıştı. Dokunulmazlık kolyesini alan yarışmacı, ada konseyinde haftanın son eleme adayını belirledi.

Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı? 

Survivor 2021’de sezonun son dokunulmazlık oyunu büyük bir mücadeleye sahne oldu. Survivor’da beş yarışmacı, parkurda sezonun en iyi performansını sergilemeye çalıştı. Dokunulmazlık oyununda yarışmacılar ilk olarak zamana karşı yarıştı.

Survivor Ayşe ipi göğüsledi

Bu tur sonunda ilk üç sırayı İsmail Balaban, Poyraz ve Berkay aldı. Bu üç isim direkt yarı final turuna kalırken Ayşe ile Aleyna ön eleme turunda karşılaştı. İkili arasında geçen nefes kesen mücadeleyi son atışla 3-2 kazanan ve yarı finale yükselen Ayşe oldu.

İşte Survivor'da finale kalan 2. isim! Biri ise veda edecek - Resim : 1

 Son dokunulmazlık oyunu yarı finalinde İsmail Balaban ile Ayşe, Poyraz ile Berkay karşılaştı. Finale ilk yükselen isim, İsmail Balaban'ı 5-0 yenen Ayşe Yüksel oldu. Ayşe'nin finaldeki rakibi ise Berkay'ı 5-1 yenen Poyraz oldu. Final turunda ise 5-3 skorla Poyraz'ı geçen Ayşe, Survivor'daki son dokunulmazlığı kazanan isim oldu.

3.  eleme adayı kim oldu? 

Survivor’da bu hafta ilk dokunulmazlığı Aleyna kazandı ve ilk eleme adayı olarak Ayşe’nin ismini söyledi. İkinci dokunulmazlığı kazanan İsmail’in söylediği Poyraz, ikinci eleme adayı oldu.

Survivor 2021'in son dokunulmazlığı kazanan ise Ayşe oldu. Ayşe, son eleme adayı olarak ise Berkay'ın ismini söyledi.

Böylece Survivor'da yarı final öncesinde eleme kalan yarışmacılar Ayşe, Poyraz ve Berkay oldu.

 Üç yarışmacı arasında ise sms oylaması yapıldı. Sms oylamasının sonuçlarına göre Survivor 2021'den yarı final öncesinde elenen isim belli olacak.

İzleyiciler 25 Haziran'daki Survivor finaline kilitlendi

Survivor 2021’de son dört yarışmacı, İstanbul’daki yarı finale katılacak. İsmail Balaban, yarı final koltuğunu performans oyununu kazanarak elde etti. Survivor'da eleme adayı gösterilmeyen Aleyna Kalaycıoğlu da yarı finale çıkmaya hak kazanan 2. yarışmacı oldu.

Survivor 2021 yarı finali 24 Haziran Perşembe, finali ise 25 Haziran Cuma günü ekrana gelecek ve şampiyon belli olacak.