Survivor'da şoke eden olayın perde arkası: Sema ve Pınar arasındaki kavganın nedeni ortaya çıktı

Survivor All Star'da Sema ve Pınar arasında meydana gelen kavganın nedeni ortaya çıktı. Nagihan yaptığı açıklamada iki isim arasındaki anlaşmazlığın 2011 senesine dayandığını ve dünya şampiyonasında madalya alınmasının ardından bayraklı yarışa çıktıkları süreçten kaynaklandığını söyledi. Öte yandan Acun Ilıcalı, yarışmada Sema Aydemir'i diskalifiye etti.

Survivor'da şoke eden olayın perde arkası: Sema ve Pınar arasındaki kavganın nedeni ortaya çıktı

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor All Star'ın bu akşamki bölümünde ortalık karıştı. Daha önce kavga eden Sema ve Pınar arasındaki gerilim adada da devam etti. Gece yarısı tartışan ikiliden Sema, Pınar'a saldırarak şiddet uyguladı. Acil durum konseyi düzenlenen yarışmada Sema'nın Pınar'a saldırmasının nedeni ortaya çıktı. Yarışmacı Nagihan kavganın nedenini 13 sene önceki olaya dayandırdı.

Survivor'a geçen haftalarda katılan Sema Aydemir ile Pınar arasında tansiyon yükseldi. Sema'nın Pınar'a karşı sert ifadeleriyle başlayan olay kavgaya dönüştü. Eleme adaylarından ilki Begüm ikincisi de Pınar Saka olmuştu. Eleme adayının belirlendiği konsey sonrasında Sema Aydemir ile Pınar Saka arasında büyük kavga çıktı.

SEMA AYDEMİR DİSKALİFİYE OLDU

Temaslı kavgada Acun Ilıcalı acil durum konseyini toplayarak yarışmacıları dinledi. Ilıcalı kavga eden yarışmacılar hakkında kararını verdi. Karara göre Sema Aydemir yarışmadan diskalifiye oldu.

Sema Aydemir, "Bana bundan sonra bir hakaret daha edersen" diyerek Pınar'ın yanına geldi. Pınar da "Sana mı soracağım?" cevabını verince ikili arasında sinirler gerildi. Sema yerde uzanan Pınar'a tekme attı. Sema, "Benim huzurumu kaçırma, benim kardeşimin adını bir daha ağzına alma" derken ikili birbirine tekrardan temas etti. Sema, Nagihan ile Aleyna'nın uzaklaştırma çabalarına rağmen Pınar'a tokat salladı. Sema araya giren arkadaşlarına "Bunu yapamaz. Sürekli böyle uğraşıp ondan sonra ben buna karşıyım. Ben sana yüze nasıl vurulur göstereyim mi, ister misin?" dedi. Pınar da "Ben sana vurmadım zaten. Bana vurma diye uzak tuttum sadece" cevabını verdi. Sema kendini ifade ederken tekrar harekete geçince Atakan onu barakadan uzaklaştırdı.