Tekirdağ'da katliam!

Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçesinde korkunç olay... Daha önce birlikte yaşadığı Hatice Turan ve 6 yaşındaki kızı Esila Turan'ın evine giden Murat K., genç kadını ve kızını tabancayla öldürdü. Daha sonra aynı silahla intihara kalkışan şahıs, ağır yaralı şekilde tedavi altına alındı.

Google Haberlere Abone ol

Türkiye'nin engellemeyen sorunları arasında yer alan kadın cinayetlerine bir yenisi daha eklendi. Tekirdağ'daki korkunç olayda daha önce birlikte yaşadığı ancak bir süre önce ayrıldığı Hatice Turan'ın evine giden Murat K. isimli şahıs, önce Hatice Turan'ı, ardından 6 yaşındaki kızı Esila Turan'ı tabacayla öldürdü.

Olayın ardından aynı silahla kendi hayatına da son vermek isteyen Murat K., ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Olayla ilgili incelemenin devam ettiği belirtildi.

Korkunç olayın detayları

Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçesinde bir kişi, daha önce birlikte yaşadığı kadını ve 6 yaşındaki kızını silahla vurarak öldürdü.

Olayın ardından intihar girişiminde bulunan zanlı, ağır yaralı olarak Tekirdağ Devlet Hastanesine kaldırıldı

Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçesinde bir kişi, daha önce birlikte yaşadığı kadını ve 6 yaşındaki kızını silahla vurarak öldürdü.

Alınan bilgiye göre, Karacakılavuz Mahallesi'nde yaşayan Hatice Turan (37) ile daha önce birlikte yaşadığı Murat K. (37) arasında henüz belirlenemeyen bir nedenle tartışma çıktı.

Daha sonra Murat K. evin önünde önce Turan'ı, sonra da kızı 6 yaşındaki Esila Turan'ı tabancayla öldürdü.

Aracına bindikten sonra aynı silahla intihar girişiminde bulunan zanlı, ağır yaralı olarak Tekirdağ Devlet Hastanesine kaldırıldı.

İhbar üzerine olay yerine gelen jandarma ekipleri, Hatice ve Esila Turan'ın cesetlerini buldu.

Polisin incelemeleri sonrası cesetler, otopsi için Tekirdağ Devlet Hastanesi morguna götürüldü.

Hatice Turan ve Murat K'nin daha önce dini nikahla birlikte yaşadığı, kısa süre önce tartıştıkları için ayrıldıkları öğrenildi.