Teşkilat 15.Bölüm full izle

Teşkilat 15.Bölümü TRT 1 ekranlarında yayınlandı. Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu gibi oyuncuların yer aldığı Teşkilat son bölüm tek parça olarak internete yüklendi. İşte, Teşkilat 26 Eylül 2021 tarihinde yayınlanan Teşkilat1 yeni sezon 15. bölüm...

Teşkilat 15. Bölüm izle

Yeni sezonla ekranlara dönen Teşkilat dizisinin 15. Bölümü tek parça olarak yayınlandı. Teşkilat 15. Bölümde: MİT binasına uçakla yapılması planlanan saldırıyı engelleyen Serdar, o günden beri ortadan kaybolmuştur. Aradan geçen süreçte her yerde Serdar’ı arayan ekip nihayet kayıp arkadaşlarının izine Polonya’da rastlayıp harekete geçer. Zor durumdaki Serdar’ın yardımına hiç beklenmedik biri yetişir ancak Serdar’ın herkesi derinden etkileyecek büyük bir sorunu vardır. Diğer yandan ekibin tanışması gereken yeni biri vardır: Halit Başkan.

Teşkilat 15.Bölüm full izle - Resim : 1
 Şirket, Fadi’nin ölümünün ardından Türkiye’nin içinde bulunduğu 6. Bölge’ye yeni bir isim seçer. Bu kişi Halit Başkan'ın da yakından tanıdığı aralarında geçmiş bir husumet bulunan Yıldırım’dır. Yıldırım’ın ilk görevi son yıllarda sondaj faaliyetlerine büyük hız veren Türk devletine dünya kamuoyu önünde bir ders vermektir. İşte Teşkilat dizisinin 15.bölüm tek parça linki…

Teşkilat 15.Bölüm full izle - Resim : 2

Teşkilat 14. Bölümde ne oldu?

Sezon finali bölümü olan Teşkilat dizisi 14. bölümde, Fadi, içinde olduğu aracın kaza yapmasının ardından fırsattan istifade ederek kaçmaya çalışır. Kazanın ardından çıkan çatışmada araçta sıkışan Pınar’ın hayatı tehlikededir. Serdar, peşinde olduğu teröristin uçağı kaçırmasının ardından büyük saldırı planının uçakla gerçekleşeceğini anlar. Uçakta bomba bulunduğunu tespit etmesi üzerine saldırıya engel olmak için harekete geçer. 

Fadi’nin kaçtığı ve Serdar’ın içinde olduğu uçağın kaçırıldığı bilgisi karargâha ulaşınca ekip teyakkuza geçer. Bombayı etkisiz hale getirmek için zamana karşı bir yarışın içine giren Serdar, saldırganların uçakta bir istihbaratçı olduğunu öğrenmesiyle köşeye sıkışır. Ceren saldırı planının bir parçası olarak yürüttüğü faaliyetlerine devam ederken, onu takip eden ekip bir başka saldırının planlandığını öğrenir.

 Teşkilat 15. Bölüm izle

Teşkilat 15. Bölüm tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

Teşkilat dizisinin konusu nedir?

Türkiye’ye karşı harekete geçen karanlık bir yapı, planlarını devreye sokarak, uluslar arası alanda dikkat çeken Türkiye’nin İHA ve SİHA programını hedef alır. Bu sürpriz hamlenin ardından Millî İstihbarat Teşkilatı çatısı altında gizli bir ekip kurulmasına karar verilir.

Deneyimli istihbaratçı Mete Bey (Mesut Akusta) öncülüğünde kurulacak bu ekibin yurtiçi ve yurtdışında birçok gizli operasyona imza atması planlanırken; bu operasyonların hedefe ulaşması ve etkili olması için, ekip üyelerinin kağıt üstünde ve “resmen” ölmüş bilinmeleri mecburiyeti ortaya çıkar...

Teşkilat 15.Bölüm full izle - Resim : 5Teşkilat dizisi oyuncuları kimdir?

 • Serdar (Çağlar Ertuğrul)
 • Zehra (Deniz Baysal)
 • Mete Bey (Mesut Akusta)
 • Ceren (Ezgi Eyüboğlu)
 • Hakkı Dayı (Tuncer Salman)
 • Pınar (Ezgi Şenler)
 • Zayed Fadi (Mehmet Usta)
 • Adem Seyhan (Yavuz Bingöl)
 • Hulki (Nihat Altınkaya)
 • Uzay (Serdar Yeğin)
 • Gürcan (Ahmet Uğur Say)

 

Görsel efektleri ile dikkat çeken heyecan yüklü fragmanda Teşkilat'ın ikinci sezonunda kadroya Gürkan Uygun, Hakan Boyav, Turgut Tunçalp da dahil oldu. Öte yandan Nil Günal, Lara Domaç, Mustafa Açılan yan rollerde boy gösterecek.