Teşkilat 42. bölüm tek parça izle! Teşkilat 42. bölüm full izle! Teşkilat son bölüm izle

Deniz Baysal Yurtçu, Çağlar Ertuğrul, Mesut Akusta ve Gürkan Uygun'un başrollerini paylaştığı Teşkilat 42. bölüm tek parça olarak internete yüklendi. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat 42. bölüm full izle! İşte, Teşkilat son bölüm izleyebileceğiniz link...

Teşkilat 42. bölüm tek parça izle! Teşkilat 42. bölüm full izle! Teşkilat son bölüm izle

Deniz Baysal Yurtçu, Çağlar Ertuğrul, Mesut Akusta ve Gürkan Uygun'un başrollerini paylaştığı Teşkilat 42. bölüm tek parça olarak yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı merak konusu oldu. Diziseverler, TRT 1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat 42. bölüm full izleyebilecekleri linki araştırıyor. Deniz Baysal Yurtçu'lu dizi kaldığı yerden hız kesmeden devam ediyor. 10 Nisan 2022 tarihinde Teşkilat son bölüm full internete yüklendi. Teşkilat 42. bölümde;

Teşkilat 42. bölüm tek parça izle! Teşkilat 42. bölüm full izle! Teşkilat son bölüm izle - Resim : 1

​Ekip, Yıldırım’ın özel kasasını ele geçirdikten sonra içinden çıkan belgeler Serdar’ın kafasının karışmasına sebep olur. Serdar’ın babasının fotoğrafının Yıldırım’ın gizli belgeleri arasında ne işi vardır? Serdar bağlantıyı çözmeye çalışırken, belgeleri inceleyen ekip Yıldırım’ın tüm işlerini yürüten dört kritik adamının peşine düşer. Yapılan operasyon sonrası Alman istihbaratı ve Türk istihbaratı arasında sürpriz gelişmeler yaşanır.

Teşkilat 42. bölüm tek parça izle! Teşkilat 42. bölüm full izle! Teşkilat son bölüm izle - Resim : 2

Lukas ve Yıldırım kaçış için planlama yaparken beklemedikleri bir ihanete uğrarlar. Serdar ise Mete Başkan’ın ona bıraktığı ipuçlarından önemli bir bilgiye ulaşır. Ekip ve Serdar önemli bir yol ayrımının eşiğine gelirler.

Teşkilat 41. bölümde neler yaşandı?

Teşkilat 41. bölümde; Mete Başkan’a düzenlenen suikastte parmağı olan Yıldırım dışındaki herkes cezasını bulmuştur. Yıldırım ise ortada yoktur. Onu saklandığı delikten çıkarmanın tek yolu bağlantılı olduğu kişileri avlamaktan geçmektedir. Ekip, Yıldırım’ın finansçısı ve sağ kolu olarak bilinen adamını ele geçirmek için harekete geçer. Alınan istihbarat sonucu bir ipucu yakalayan ekibimiz büyük bir operasyon hazırlığına girer.

Teşkilat 42. bölüm tek parça izle! Teşkilat 42. bölüm full izle! Teşkilat son bölüm izle - Resim : 3

Yüksek güvenlik önlemleri ile korunan, girmenin neredeyse imkansız olduğu yeni bir hedefleri vardır. Bu hedeften çıkan sonuç Serdar’ı geçmişin derin sularına atar. Hayatıyla ilgili öğreneceği yeni gerçekler tüm bildiklerini alt üst edecektir. Serdar ve ekip için işler şimdi tamamen değişmiştir!

Teşkilat 42. bölüm izle

Teşkilat 42. bölüm full izleyebileceğiniz link...

 Teşkilat dizisi konusu nedir?  

Türkiye’ye karşı harekete geçen karanlık bir yapı, planlarını devreye sokarak, uluslar arası alanda dikkat çeken Türkiye’nin İHA ve SİHA programını hedef alır. Bu sürpriz hamlenin ardından Millî İstihbarat Teşkilatı çatısı altında gizli bir ekip kurulmasına karar verilir.

Teşkilat 42. bölüm tek parça izle! Teşkilat 42. bölüm full izle! Teşkilat son bölüm izle - Resim : 5Deneyimli istihbaratçı Mete Bey (Mesut Akusta) öncülüğünde kurulacak bu ekibin yurtiçi ve yurtdışında birçok gizli operasyona imza atması planlanırken; bu operasyonların hedefe ulaşması ve etkili olması için, ekip üyelerinin kağıt üstünde ve “resmen” ölmüş bilinmeleri mecburiyeti ortaya çıkar... 

Teşkilat 42. bölüm tek parça izle! Teşkilat 42. bölüm full izle! Teşkilat son bölüm izle - Resim : 6

Teşkilat dizisi oyuncuları kimdir?

 • Çağlar Ertuğrul
 • Deniz Baysal Yurtçu
 • Mesut Akusta
 • Ezgi Eyüboğlu
 • Tuncer Salman
 • Ezgi Şener
 • Nihat Altınkaya
 • Serdar Yeğin
 • Ahmet Uğur Say
 • Yavuz Bingöl
 • Turgut Tunçalp
 • Gürkan Uygun