Teşkilat dizisinde baba-oğlu oynayan Gürkan Uygun ile Murat Yıldırım'ın yaş farkı olay oldu!

TRT1'de yayınlanan Teşkilat dizisine dahil olan Murat Yıldırım'ın yeni rolü duyanları şaşırttı. Baba-oğlu oynayan Gürkan Uygun ve Murat Yıldırım'ın arasındaki yaş farkı çok konuşulacak.

Baba oğlu oynayan ikilinin yaş farkı olay oldu

TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre TRT 1’de yayınlanan reyting rekortmeni dizisi bu sezon Ankara’dan İstanbul’a taşındı. “Ömer” rolüyle diziye giren Murat Yıldırım'ın, oyuncu Gürkan Uygun'un oğlunu canlandırması "Yok artık" dedirtti. İkilinin arasında sadece 5 yaş fark var. 

İkilinin arasında 5 yaş fark var

Gelen haberlere göre Ömer, Gürkan Uygun’un hayat verdiği Yıldırım ile Ebru Nil Aydın’ın canlandırdığı Sacide’nin oğlu…  48 yaşındaki Gürkan Uygun’un kendisinden 5 yaş küçük olan Murat Yıldırım’la baba oğlu canlandıracak olması şaşırttı.

Teşkilat’ın yeni sezonunda neler olacak?
Murat Yıldırım, Deniz Baysal Yurtcu, Gürkan Uygun, Turgut Tunçalp, Levent Can, Yunus Emre Yıldırımer, Serdar Yeğin, Ahmet Uğur Say, Ergün Metin, Seren Deniz, Yunus Narin, Atılay Uluışık, Cansu Büşra Tuman, Ebru Nil Aydın, Hande Dilan Hancı, Ela Naz Koçak’ın rol alacağı Teşkilat dizisinde Milli İstihbarat Teşkilatı’nın isimsiz kahramanlarının ülkeleri için canları pahasına düzenledikleri operasyon sonucu ‘Şirket’ yok edilmiştir. Bu olay sonucunda yabancı istihbarat servislerinin ülkemize yönelik onlarca yıl öncesine dayanan terörizm faaliyetleri baş gösterir. Sınırlarımızda büyük güçlerin güdümünde olan bir uydu devlet kurma girişimi başlar.
Egemenliğimize yönelik gerçekleştirilen bu tehditler neticesinde, Teşkilat içinde hem tanıdık hem de yeni yüzlerden oluşan ekibimiz, bu yapıyla mücadele etmek için harekete geçer. Ekibin amacı kurulması planlanan terör devletini engellemek, üst aklın kim olduğunu ve arkasındaki güçleri ortaya çıkarıp dış düşmanları ortadan kaldırmaktır. Tüm bu operasyonların yanında, ekibin içinde değişen dengeler, yeni hayatların olaylara dahil oluşu hepsi için farklı bir dönemin başlangıcı olacaktır.

Teşkilat dizisinde baba-oğlu oynayan Gürkan Uygun ile Murat Yıldırım'ın yaş farkı olay oldu! - Resim : 1

Teşkilat dizisinde baba-oğlu oynayan Gürkan Uygun ile Murat Yıldırım'ın yaş farkı olay oldu! - Resim : 2