TFF milli takımın teknik direktörü Stefan Kuntz'un yardımcısı belli oldu!

Türkiye Futbol Federasyonu, milli takımın yeni teknik direktörünün Stefan Kuntz olduğunu açıkladı. Türkiye A Milli Takımı'nın yeni teknik direktörü olan Stefan Kuntz'un yardımcıları da belli olmaya başladı. O yardımcılardan biri ise Şenol Güneş'i reddeden Kenan Koçak.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Türkiye A Milli Takımı'nın yeni teknik direktörü Stefan Kuntz oldu. Bugün saat 15.00'te düzenlenecek imza töreniyle anlaşma resmiyet kazanacak. Kuntz'un yardımcıları da belli olmaya başladı. O yardımcılardan biri ise Şenol Güneş'i reddeden Kenan Koçak.

Türkiye Futbol Federasyonu, milli takımın yeni teknik direktörünün Stefan Kuntz olduğunu açıklamıştı. Kuntz kendi ekibini kuracak. 58 yaşındaki hocanın Almanya U21 takımında birlikte çalıştığı Daniel Niedzowski ve Antoni Di Salvo ile beraber Türkiye'ye geleceği öğrenildi.

Kuntz'un yardımcılarından biri de Hannover 96'dan ayrılan Kenan Koçak olacak. Koçak daha önce Şenol Güneş'in yardımcılık teklifini reddetmişti. Ancak genç hoca, Kuntz ile beraber çalışmaya sıcak bakıyor.

Kenan Koçak

 

Kuntz'un Türkiye'ye başka hangi antrenörleri getireceği de merak ediliyor. Özellikle Hamit Altıntop ile Kuntz arasında detaylı bir görüşme yapılacağı ve milli takım için uzun süreli bir yapılanma inşa edileceği tahmin ediliyor.