Skandal görüntülerle Türkiye'yi ayağa kaldıran cani anne Nurcan Serçe gözaltına alındı!

TikTok’ta ismi Nurcan Serçe olduğu iddia edilen bir kadının, çocuğuna şiddet uyguladığı skandal görüntülere, Twitter’da tepki yağdı. Nurcan Serçe hakkında bakanlıktan açıklama geldi. Cani anne Nurcan Serçe gözaltına alındı.

Cani anne Nurcan Serçe gözaltına alındı!

Twitter’da bir kadının kızına uyguladığı şiddeti gösteren video sosyal medyada infial yarattı. TikTok’ta ismi Nurcan Serçe olduğu iddia edilen bir kadının, çocuğuna şiddet uyguladığı görüntüler sosyal medya kullanıcılarının tepkisine neden oldu. Çocuğunu yastıkla nefessiz bırakan Nurcan Serçe için 'tutuklansın' talebinde bulunuluyor.

Cani anne gözaltına alındı

3 ay önce yaşandığı iddia edilen olayın görüntülerin ortaya çıkıp sosyal medyada gündem olmasının ardından Nurcan Serçe'nin bugün gözaltına alındığı duyuruldu.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, "Çocukların annesi N.S. hakkında ise adli süreç devam etmektedir. Hukuki süreç, avukatlarımız kanalıyla da takip edilmektedir" denildi.

#NurcanSerceTutuklansın etiketiyle paylaştılar

TikTok uygulaması üzerinden çocuğuna şiddet uygulayan bir annenin görüntülerinin paylaşılmasının üzerine, Twitter kullanıcıları #NurcanSerceTutuklansın etiketiyle tepkilerini dile getirmeye başladı.

Görüntülerde, kızına şiddet uygulayan kadının hızını alamayıp yastıkla boğmaya çalıştığı, olay sırasında bir erkek çocuğunun da çaresizce o anlara tanık olduğu görülüyor. Küçük kızın ise olay sonrası yaşayıp yaşamadığı da bilinmiyor.

Skandal görüntülerle Türkiye'yi ayağa kaldıran cani anne Nurcan Serçe gözaltına alındı! - Resim : 1

İşte sosyal medyadaki o tepkiler

“Bir kez daha tüylerimizi ürperten bir çocuk fiziksel istismarı videosuyla sarsıldık. Veriler çocukların çoğunlukla yakınları tarafından istismar edildiklerini göstermekte. Hapse atmak çözüm değil. Çocuklar anne-babalarının insafına terkedilmemeli.”

“Bir çocuk düşünün ki sığınacak son kalesi bile yıkılmış. Söylenecek çok şey olduğunda söyleyecek bir şey bulamıyor insan... #NurcanSerçeTutuklansın”

“Annelik sadece doğurmakla olmuyor . Sevginizi veremeyecekseniz bu dünyaya çocuk getirmeyin. Rabbim vicdan yoksunlarına annelik duygusunu tattırmasın..”

“Videoyu baştan sona izleyemeyecek kadar canım yandı. Anne olmak sadece çocuk doğurmak değildir. Şimdi o yavru büyüdüğü zaman psikolojisi nasıl sağlıklı olacak? Nasıl tutunacak hayata annesi bile ona işkence etmişken? Çok geç olmadan yardım edin.”