Tuğba Ekinci'den Kibariye'ye destek geldi! "Aldatmayan erkekte sorun vardır"

Ünlü şarkıcı Kibariye geçtiğimiz haftalarda verdiği bir röportajda, eşinin aldatma haberlerine ilişkin cevap vermişti. Aldatmayan erkek olmadığını söyleyerek; eşini çok sevdiğini dile getirmişti. Kibariye'ye, şarkıcı Tupba Ekinci'den destek veren açıklama geldi. Ekinci, "Aldatmak erkeğin elinin kiridir, erkek dediğin aldatabilir." diyerek çarpıcı bir açıklamada bulundu.

Tuğba Ekinci'den Kibariye'ye destek geldi! "Aldatmayan erkekte sorun vardır"

Arabesk müziğinin ünlü ismi Kibariye, geçtiğimiz ay verdiği bir röportajda aldatmayan erkek olmadığını söyleyerek; eşini çok sevdiğini dile getirmişti. Şarkıcının magazin gündemine bomba gibi düşen bu açıklamasına, meslektaşı Tuğba Ekinci'den destek geldi. "Aldatmak erkeğin elinin kiridir" diyen Ekinci, şaşırtıcı bir açıklamada bulundu.

Tuğba Ekinci'den Kibariye'ye destek geldi! "Aldatmayan erkekte sorun vardır" - Resim : 1

Ünlü şarkıcı Kibariye, geçtiğimiz ay Kıbrıs’ta bir otelde sahne almıştı. Sanatçı, konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlamayı da ihmal etmemişti.

Eşi Ali Küçükbalçık'ın adının sürekli ihanet haberlerine konu olmasıyla ilgili konuşan Kibariye, kocasını çok sevdiğini belirtmişti.

Tuğba Ekinci'den Kibariye'ye destek geldi! "Aldatmayan erkekte sorun vardır" - Resim : 2

"HER ERKEK YAPAR, YAPMAYAN YOK!"

Her erkek yapar, yapmayan yok. Önemli olan benim düzgün durmam, bana annem böyle öğretti. Ben kocasını, çocuklarını, torununu çok seven bir kadınım.

1979-1996 yılları arasında Tunay Ürek ile evli kalan Kibariye, 1999'da Ali Küçükbalçık ile dünyaevine girmişti. Ünlü sanatçının, bu ilişkiden Birgül adlı bir kızı bulunuyor.

KİBARİYE'YE DESTEK, TUĞBA EKİNCİ'DEN GELDİ!

Kibariye'nin magazin gündemine bomba gibi düşen bu açıklamalarına, meslektaşı Tuğba Ekinci'den de destek geldi.

Tuğba Ekinci'den Kibariye'ye destek geldi! "Aldatmayan erkekte sorun vardır" - Resim : 3

"ALDATMAYAN ERKEKTE SORUN VARDIR"

Pınar Kerimoğlu’nun her hafta birbirinden ünlü isimleri konuk ettiği YouTube kanalının bu haftaki konuğu olan ünlü şarkıcı, ihanet ile ilgili şu ifadeleri kullandı:

Aldatan adam evdekine daha düşkündür, aldatmayan erkekte sorun vardır. Aldatmak erkeğin elinin kiridir! Erkek dediğin birazcık aldatabilir.