Turabi'den Survivor açıklaması! Hayranları çok sevinecek

Survivor'a damgasını vuran Turabi Çamkıran'ın bu sene yarışmaya katılıp katılmayacağı merak konusu olmuştu. Turabi'den hayranlarını sevindirecek haber geldi.

Turabi'den Survivor açıklaması! Hayranları çok sevinecek

İki sene üst üste Survivor şampiyonu olarak büyük bir hayran kitlesi elde eden Turabi Çamkıran'a bu sene Survivor'a katılıp katılmayacağı soruldu. Twitter üzerinden açıklama yapan "Turbo" lakaplı yarışmacı net cevap verdi. İşte Turabi'nin Survivor açıklaması...

Turabi Survivor'a katılacak mı?

Survivor kadrosu merak edilirken eski yarışmacı Turabi "Survivor'a geliyor musun?" sorusuna şu yanıtı verdi: "Kesin geliyorum Survivor'a. Elbet bir gün geleceğim. Bugün sokaklarda hayat mücadelemi verirken hayalini kurduğum hayattan daha güzel bir hayat yaşıyorum. Ve bu hayatı Survivor'a borçluyum. Reality TV show kariyerimin jübilesini Survivor'da yapacağım."

İşte o açıklama

Turabi'den Survivor açıklaması! Hayranları çok sevinecek - Resim : 1

"Burada kimse bakire ölmez" sözleriyle dikkat çekmişti

 Survivor şampiyonu olan Turabi, yarışmanın ardından sosyal medya fenomeni haline geldi. Yaptığı paylaşımlarla sık sık gündem olan Turbo Turabi geçtiğimiz günlerde "Burada kimse bakire ölmez" diyerek yaptığı argo paylaşımla dikkat çekmişti. Şu sıralar yurt dışında yarışmada olan Turabi'den Survivor açıklaması geldi.