Turabi'den olay yaratan Survivor All Star yanıtı: Acun abinizin...

Üç kez Survivor'a katılan ve ikisinde birinci olan Turabi'nin Acun Ilıcalı'ya yanıt niteliğindeki paylaşımı olay oldu. Herkes Acun Ilıcalı'nın Survivor All Star yarışmacılarını açıklamasını beklerken Turabi bakın neler yazdı...

Turabi'den olay yaratan Survivor All Star yanıtı: Acun abinizin...

Üç kez Survivor'a katılan ve ikisini birincilikle tamamlayan Turabi pes atmıyor. Herkes Acun Ilıcalı'nın Survivor All Star yarışmacılarını açıklamasını beklerken Turabi'nin paylaşımı olay oldu.

Turabi Çamkıran ABD'de şampiyon olmuştu

ABD'de yayınlanan “War of the Worlds” yarışmasını da  kazanan Turabi Çamkıran, dünyanın farklı ülkelerinden gelen yarışmacıları da devirmişti. 'Dünya Savaşı' yarışma programında beğeni toplayan Turabi ününe dünya çapında ün katmış ve 750 bin dolarlık büyük ödülü kazanmıştı.

Acun Ilıcalı ne demişti?

Acun Ilıcalı, "Survivor 2022 All Star kadrosu" ile ilgili açıklama yapmıştı. Ilıcalı, “Kadrolar belli oldu, yakın zamanda muhtemelen açıklayacağız, ben de heyecanla bekliyorum” demişti.

Turabi yeniden Survivor'a katılacağı beklentisi üzerine sosyal medya kullanıcıları tarafından yerden yere vuruldu. Turabi'nin paylaşımı sonrası sosyal medya kullanıcıları "Bir daha mı? Survivor'dan emekli mi olacaksın?" eleştirisinde bulundu.

Turabi'nin yanıtı olay oldu: 

"Her şeyimi Survivor'a borçlu olduğumu unutuyorsunuz. Sadece 3 kupayla hayatımı sonlandıracağımı mı sanıyorsunuz? Daha ne 3 kupalar gelecek haberini yok. Fazla ortalıkta yokum çünkü daha fazlası için çok çalışıyorum. Bugün mu olur yarın mı olur bilmem ama bir gün Acun abiniz sevenlerim için iyi sevmeyenler ve yarışmacılar için kötü haberi verebilir. O gün geldiğinde en iyi Survivor kazansın."

Turabi'den olay yaratan Survivor All Star yanıtı: Acun abinizin... - Resim : 1