Türkiye bunu da gördü! Polis duvarı kırdı, içinden çıkanı görünce şoke oldu

Antalya'da bir eve baskın yapan polis duvardan şüphelendi ve eliyle kırmaya başladı. Duvarın içinden çıkan manzara ise görenleri şoke etti.

"Bizi artık hiçbir şey şaşırtmaz" desek de yine herkesi şoke eden bir olay gerçekleşti. Antalya’da yaşanan olayda polis bir eve baskın yaptı. Evin duvarındaki görüntüden şüphelenen polis duvarı eliyle kırdı. Duvarın gizli bölmesinden çıkan görüntü hem polisleri hem de görenleri şaşkına çevirdi.

GİZLİ BÖLMEYE SAKLANMIŞ

Antalya'da farklı suçlardan aranan hükümlü C.K., evine düzenlenen operasyonda, duvardaki gizli bölmede saklanırken yakalandı.

Antalya Emniyet Müdürlüğü Döşemealtı İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polis ekipleri, 'hükümlü ve tutuklunun kaçması', 'dolandırıcılık' ve 'basit yaralama' suçlarından toplam 6 yıl 3 ay 18 gün kesinleşmiş hapis cezası bulunan ve 7 bin TL adli para yaptırımı uygulanması için aranan C.K.'nın evine operasyon düzenledi.

 

SAKLANDIĞI YERDEN ÇIKMAMAK İÇİN DİRENDİ

 Eve giren polis ekipleri, yaptıkları aramada C.K.'nın duvarda bulunan gizli bölmede saklandığını tespit etti. Ekipler, duvar süsü verilen yeri kırdıktan sonra C.K.'dan saklandığı yerden çıkmasını istedi. C.K. ise saklandığı yerden çıkmamak için bir süre direndi. C.K., polis ekiplerinin iknası sonucu bulunduğu yerden çıkarak, teslim oldu. Şüphelinin emniyetteki işlemleri devam ediyor.