Türkiye bu anne oğulu konuşuyor

Albert Einstein'in "Ön yargıları parçalamak, atomu parçalamaktan daha zordur" sözünün ne kadar gerçek olduğu bir kez daha kanıtlandı. Kat görevlisi olarak çalıştığı kuruma müdür olan Zübeyde Mutlu'nun oğlu Hüseyin Erdi Mutlu'nun sosyal medyada paylaştıkları gündem oldu.

Kaynak: TV100.COM - AJANSLAR

Konya'da yaşayan 50 yaşındaki Zübeyde Mutlu, dışarıdan tamamladığı ortaokul ve lise eğitiminin ardından kazandığı üniversiteyi başarıyla bitirip yüksek lisans da yaparak, kat görevlisi olarak çalıştığı eğitim kurumunda yönetici oldu.

Mutlu'nun başarısının haber yapılmasının ardından sosyal medyada sırf dış görünüşünden dolayı bir çok yorum yapıldı. Yorumların büyük çoğunluğu ise hayatı başarılarla dolu kadını incitir yöndeydi.

4 çocuk annesi Zübeyde Mutlu, dışarıdan tamamladığı ortaokul ve lise eğitiminin ardından üniversiteyi başarıyla bitirip yüksek lisans da yaparak, kat görevlisi olarak başladığı eğitim kurumuna müdür oldu.

Yükseköğrenimini başarıyla tamamlayan Mutlu, aynı üniversitede bitirdiği yüksek lisansın ardından ise eylül ayında ASEM'e müdür olarak atandı.