Türkiye'de bir minibüs kaza yaptı... Araca hiç kimse 1 nedenden dolayı yaklaşamadı. 1000'lercesi otobüsten fırladı

Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde bir minibüs kaza yaptı ve resmen felaketi yaşadı. Kaza yapan araca hiç kimse 1 metreden fazla yaklaşamadı. 1000'lercesi aynı anda otobüsten dışarıya fırladı. Ekipler kaza yerine özel giysilerle gitmek zorunda kaldı.

Türkiye'de bir minibüs kaza yaptı... Araca hiç kimse 1 nedenden dolayı yaklaşamadı. 1000'lercesi otobüsten fırladı

Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde kaza yapan otobüs adeta bir felakete neden oldu. Aracın içinde bulunan 10 adet arı kovanının yere saçılması sonrasında ortaya çıkan binlerce arı adeta bir koza gibi aracın etrafını sararak kimsenin yaklaşmamasını sağladı. Bölgeye gelen ekipler özel giysiler ile zar zor bölgeye yaklaşabildi.

EKİPLER ÖZEL GİYSİ İLE GELDİ

Kaza, ilçeye bağlı Mollabey köyü mevkisinde meydana geldi. Sürücüsü öğrenilmeyen minibüs kontrolden çıkarak kaza yaptı. Sürücü kazadan yaralanmadan kurtulurken 10 kovan kovan yola saçıldı.

Parçalanan kovanlarda bulunan arılar dışarı çıktı. Arıların serbest kalması nedeniyle kimse kaza yerine yaklaşamadı.

Kaza yerine arıcıların kullandığı özel kıyafetlerden giyen kovan sahibi arı kovanlarını ve petekleri toplayarak başka araca götürüldü. Arıların toplanmasının ve yolun temizlenmesinin ardından trafik normale döndü.

 

Türkiye'de bir minibüs kaza yaptı... Araca hiç kimse 1 nedenden dolayı yaklaşamadı. 1000'lercesi otobüsten fırladı - Resim : 1