Tuzla kavşakta trafik kazası! Önce otomobile ardından minibüse çarptı: 2'si çocuk 3 yaralı var!

Tuzla'da kavşağa giren otomobil, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetti. Seyir halinde başka bir otomobile çarpmasıyla bir araç yol kenarında park halinde olan minibüse çarparak durabildi. Kazada 2'si çocuk 3 kişi yaralandı.

Tuzla kavşakta trafik kazası! Önce otomobile ardından minibüse çarptı: 2'si çocuk 3 yaralı var!

Tuzla'da saat 11.00 sıralarında İstasyon Mahallesi Tuzla kavşağında E.B. yönetimindeki 34 HUK 546 plakalı otomobil İbiş Ağa Caddesi'nden kavşağa girdiği sırada, Şehitler Caddesi'nde ilerleyen R.C. yönetimindeki 34 RC 155 plakalı otomobile çarptı.

Tuzla kavşakta trafik kazası! Önce otomobile ardından minibüse çarptı: 2'si çocuk 3 yaralı var! - Resim : 1

Tuzla kavşakta trafik kazası! Önce otomobile ardından minibüse çarptı: 2'si çocuk 3 yaralı var! - Resim : 2

YOL KENARINDAKİ MİNİBÜSE DE ÇARPTI

Kazanın etkisiyle savrulan otomobiller yol kenarında park halinde olan 34 GNV 259 plakalı minibüse çarparak durabildi. İhbar üzerine adrese itfaiye, sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Kazada 2'si çocuk olmak üzere 3 kişi yaralandı. Otomobilde sıkışan S.B. itfaiye ekipleri tarafından araçtan çıkarıldı.

Tuzla kavşakta trafik kazası! Önce otomobile ardından minibüse çarptı: 2'si çocuk 3 yaralı var! - Resim : 3

"KARŞI TARAFTAN GELEN ARABAYA BAKMADAN YOLA ATLADI"

Kazaya tanık olan Şener Kemal, "İçmeler yönünden marina tarafına gidiyordum. Aracı gördüm, araç beni gördü durmadı. Orta yola atladı. Karşı taraftan gelen arabaya bakmadan yola atladı, araca vurdu. Daha sonra bekleyen minibüse vurdular. Minibüs zaten ters döndü. Bildiğim kadarıyla yaşlı bir abla var, ağır yaralı herhalde o. 2 tane çocuk var. Birinin ayağı sakatlandı herhalde. Diğerinin de hiçbir şeyi yok. Ağır yaralı ablayı çıkartmak için ambulansa itfaiyeye haber verdik" dedi.

Tuzla kavşakta trafik kazası! Önce otomobile ardından minibüse çarptı: 2'si çocuk 3 yaralı var! - Resim : 4