Survivor'da bir diskalifiye daha mı? Acun Ilıcalı'dan konseyde sert uyarı

Survivor 2021 yarışmasının yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fragman’da Acun’un konseyde sert bir dille uyardığı Çağrı’nın diskalifiye mi edilecek iddiaları gündeme geldi.

Survivor'da bir diskalifiye daha mı? Acun Ilıcalı'dan konseyde sert uyarı

Yayınlanan Survivor yeni bölüm fragmanında Çağrı ve Öykü arasında gerilim yaşanıyor. Bir birilerini uzun süredir tanıyon iki yarışmacı iyice geriliyor.

Öykü, “Benim 3, 3,5 ay burada kalmam gerekiyor arkadaşlar deyip 1,5 ay şuradan kalkmadın Çağrı, bir şey yapmadın” diyerek Çağrı’ya olan tepkisini gösteriyor.

Daha sonra doğan “Allah için gerçekçi ol diyor. Diğer taraftan da Barış “Yeter” diyerek çıkışıyor.

Ödül oyununda da yine ünlüler arasında bir gerginlik yaşanıyor ve yaşanan gerginlik oyuna da yansıyor.

Survivor'da bir diskalifiye daha mı? Acun Ilıcalı'dan konseyde sert uyarı - Resim : 1

Konsey’de Acun’dan Çağrı’ya sert uyarı

Dokunulmazlık oyunun ardından konseye gelen yarışmacılar aralarından bir eleme adayı belirleyecek. Geçtiğimiz günlerde ise Çağrı’nın yaptığı hareket konseye damga vuruyor.

“O hareket hiç hoş olmadı”

'Sahte bir kabadayılık diyen' Çağrı, Acun Ilıcalı'dan sert bir uyarı aldı. 'O hareket hiç hoş bir hareket farkındasın değil mi?' diyen Ilıcalı, 'Yarışma kuralları var. Sen sinirini burada deşarj etme' dedi.

Bu uyarı ise daha önce pek çok kez diskalifiye haberleriyle gündeme gelen yarışmada tekrar akıllara Çağrı diskalifiye mi olacak sorusunu getirdi.

Olay

Survivor ekrana gelen son bölümde Doğan ve Dora arasında gerginlik yaşanmıştı. Daha sonra araya takım arkadaşları girmiş Çağrı, Poyraz'ın eline vurmuştu.