Survivor Elif'in estetikli inanılmaz değişimi şoke etti! Son halini tanıyamayacaksınız!

Tv8 ekranlarında yayınlanan Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor tarihine damga vuran iddialı yarışmacı Elif Şadoğlu'nun estetikli son hali gündem oldu. İşte Survivor'ın yıldızının şaşırtan yeni hali...

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Exxen ile atağa geçen ünlü medya patronu Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor 2021 tüm hızıyla devam ediyor. Yıllarca takip edilen efsane yarışma Survivor'ın yıldızları da sosyal medyada merak konusu oldu.

Seyirciyi Tv8 ekranlarına kilitleyen Survivor 2019 yarışmacısı Elif Şadoğlu'nun değişimi görenleri hayrete düşürdü. 

 

Şadoğlu, geçirdiği estetik operasyonlarının ardından adeta bambaşka birine dönüştü. Görenler tanıyamadı.

 

Survivor yıldızının estetik sayesindeki değişimi gündem oldu. Survivor Elif'in yeni tarzı büyük beğeni topladı.

Survivor yıldızı Elif, Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarıyla takipçilerini adeta büyüledi.

Survivor'ın ardından adeta evrim geçiren Elif, son haliyle nefesleri kesti.

Survivor Elif Şadoğlu kimdir?

1992 doğumlu olan Elif Şadoğlu tam bir spor tutkunu ve spor aşığı. Ataşehir'de bir spor merkezinde Fitness Eğitmenliği yapan Elif, 2014 TVG ve Fitness şampiyonasında mücadele göstererek “Avrupa Vücut Geliştirme Fitness Şampiyonu” olmuştur.

Sporu hayatının büyük bir zaman dilimine yaymış olan Elif Şadoğlu Survivor’a kabul edildikten sonra çekilen tanıtım videosu için aynen şu cümleleri kurmuştur; “Hayatta hayatı ya en iyi yapacaksın, ya da en iyi yapana bırakacaksın”.
 
Yaptığı bu açıklama ile iddiasını herkese gösteren Elif sosyal medya hesabından paylaştığı çeşitli fotoğraflar ile de tüm dikkatleri üzerine çekmiş, kaslı vücudu ile verdiği başarılı pozlar ile de sportmen kişiliğini en iyi ve profesyonel şekilde yansıtmıştır.