Ukrayna'da dehşet! Yağmacıları çırılçıplak soyup dayak atıyor!

Rusya'nın işgal ettiği Ukrayna'da yağmacılığın artması ile birlikte Ukrayna halkı kendi çözümlerini aramaya başladı. Savaşın 11. gününde bölgeden gelen çıplak dayak görüntüleri tüyleri diken diken etti. Ukrayna halkı yakaladığı yağmacıları ağaçlara direklere bağlıyor, soyarak dayak atıyor.

Ukrayna'da dehşet! Yağmacıları çırılçıplak soyup dayak atıyor!

 Savaş nedeniyle büyük bir kaosun yaşandığı Ukrayna'da karışıklıktan faydalanarak marketleri yağmalamaya çalışan gruplara cezayı yine vatandaşlar vermeye başladı. Yakaladıkları yağmacıları çırılçıplak soyup direğe bantlayan Ukraynalılar, bellerinden çıkardıkları kemerlerle feci şekilde dövdü.

 Rusya- Ukrayna savaş hattında yaşananlar dünya kamuoyunda geniş yankı uyandırmayı sürdürüyor. Rusya her geçen gün şiddetin daha da artırırken, Ukrayna'da ise tam bir insanlık dramı yaşanıyor. Bir yanda ülkeyi terk etmeye çalışan binler diğer yanda ise ülkeyi savunmak ve hayatı idame ettirmek için yoğun bir mücadeleye tutuşan kalabalıklar.

Ukraynalılar yağmacılara eziyet ederek önlem alıyor

Ukrayna'da yaşanan kaos durumunda faydalanmaya çalışan yağmacılar ise ülkenin başındaki en büyük belalardan biri haline geldi. Yaşanan karışıklığı fırsat bilip zincir marketleri yağmalayan kişilere karşı önlemi ise yine Ukraynalı vatandaşlar almaya başladı.

Çırılçıplak soyup direklere ağaçlara bağladılar

Yağmacıları yakaladıkları yerde linç eden Ukrayna halkı, ellerine geçirdikleri bu insanları çırılçıplak soyarak direklere bağlamaya başladılar. Linç görüntülerini sosyal medya hesaplarından paylaşarak kötü niyetli kişilere korku salmayı amaçlayan vatandaşlar, direklere bağladıkları yağmacılara ise ellerine geçirdikleri kemer, sopa gibi cisimlerle vurarak linç etme yoluna gidiyorlar.

Sosyal medyadaki görüntüler korku verici

İnternete yağmacıların dövüldüğü onlarca görüntü düşerken, ülkede yaşanan kaosun vahameti bir kez daha gözler önüne serildi. Kaynak: Haberler