Uğur Tütüneker Adana Demirspor'da

Sezona şampiyonluk parolasıyla başlayan Adana Demirspor, Ümit Özat ile 3 maçta 5 puan toplayabilince yollarını ayırdı. Demirspor'un yeni hocası Uğur Tütüneker oldu.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: TV100.COM

Adana Demirspor, Ümit Özat'la yollarını ayırmasının ardından Uğur Tütüneker ile anlaştı. Teknik direktör transferini sosyal medya hesabından duyuran Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak şu ifadelere yer verdi:

Çok değerli Adana Demirspor Taraftarları;
Sezon başı belirlediğimiz ‘’Şampiyonluk’’ hedefine ulaşmak adına çalışmalarımız aralıksız bir şekilde devam etmektedir. Yaptığımız görüşmelerin sonucunda Bayern Münih’te futbola başlamış ve Galatasaray’da jübile yapmış, çalıştırdığı takımlarda şampiyonluklar yaşamış Uğur Tütüneker hoca ile anlaşmış bulunuyoruz. 1996'da Galatasaray'da jübilesini yapan hocamız sırasıyla, Yozgatspor, Sarıyer, Siirtspor, Kayserispor, Başakşehir, İstanbulspor ve Kasımpaşa'nın başında teknik direktör olarak çalışmıştır. Konyaspor ve Osmanlıspor’da şampiyonluk sevinci yaşayan Uğur Tütüneker’in camiamıza hayırlı olmasını dilerim. Büyük Adana Demirspor Ailesinin hocamıza, futbolcularımıza ve yönetimimize sonuna kadar destek olacağından hiç şüphem yok. Yolun sonu şampiyonluk olacaktır.
Sevgi ve Saygılarımla
Murat SANCAK
Adana Demirspor Kulüp Başkanı