Üniversiteliye taciz girişimine meydan dayağı! Tekme tokat dövdüler

Zonguldak'ta H.G isimli bir kişi kampüs çıkışında eve gitmek isteyen bir kızı cinsel tacizda bulunmaya kalkıştı. Çevredekiler durumun farkında varması üzerine 30 yaşındaki H.G'yi tekme tokat dövdü. Hastanelik olan H.G taburcu olduktan sonra tutuklandı.

Üniversiteliye taciz girişimine meydan dayağı

Olay, 1 Aralık akşamı Bülent Ecevit Üniversitesi önünde meydana geldi. H.G., eve gitmek için kampüsten çıkan kızı kendisine çekerek, karanlık alana sürüklemeye çalıştı. Öğrencinin çığlık atması üzerine koşarak gelen çevredekiler, H.G.'yi darbetmeye başladı.

Polis ekipleri kurtardı

Tekme tokat dövülen H.G.'yi çevredekilerin elinden olay yerine gelen polis ekipleri aldı. Vücudunda ve başında darp izleri bulunan H.G., Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi'ndeki tedavisinin ardından gözaltına alındı. H.G., işlemleri sonrası adliyeye sevk edildi. Yüzde 25 engelli raporunun bulunduğu öğrenilen H.G., çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklandı.

Daha önce de yapmış

H.G., ağustos ayında da aynı bölgedeki kız yurdunun karşısında uygunsuz hareketler yaptığı iddiasıyla çevredekiler tarafından darbedilmiş, emniyetteki ifadesinin ardından serbest bırakılmıştı.