Skandal iddialara isyan eden Şeyma Subaşı, açtı ağzını yumdu gözünü...

Ünlü fenomen Şeyma Subaşı'nın evlilik teklifi aldığı Mısırlı iş insanı sevgilisi Mohammed Alsaloussi'nin dolandırıcı olduğu iddia edilmişti. Subaşı'ndan yanıt gecikmedi. İşte detaylar...

Şeyma Subaşı ateş püskürdü: Çok sinirleniyorum

Şeyma Subaşı’nın evlenmeye hazırlandığı Mohammed Alsaloussi’nin aslında milyarder değil dolandırıcı olduğu, sahte isim kullandığı, babasının da bir şirkette pazarlama müdürü olarak çalıştığı öne sürüldü. Subaşı iddialara tepki gösterdi.

Şeyma Subaşı, “Yazılanlar saçma. Babası, mirasından payına düşen parayı buna vermiş. Mohammed parayla oynamasını iyi biliyor. Adamı dolandırıcı yaptınız, nasıl bir şey bu! O çok akıllı, nereye yatırım yapacağını biliyor. Pasaport olayı da şöyle; Mohammed’in 7 tane soyadı var. Amerika’da yaşadığı için ‘Mohammed Alsaloussi’yi kullanıyor” dedi.

Alsaloussi’nin Şeyma Subaşı’na evlilik teklif ederken taktığı yüzüğün 800 bin TL olduğu yazılmış, bunun üzerine Subaşı yüzüğün markasını açıklamış ve gerçek fiyatın 998 bin dolar olduğu ortaya çıkmıştı. 

Subaşı, “Vallahi çok sinirleniyorum. ‘800 bin TL’ye aldı yüzüğü’ yazmışlardı. ‘Aşkım böyle yazmışlar’ dedim, ‘Bari dolar yazsalardı’ deyip güldü. Ben de ‘Yazabilir miyim?’ diye sordum, ‘İstediğini yaz’ dedi”

Şeyma Subaşı, “Zengin olmasaydı Mohammed Alsaloussi ile görüşmezdi” yorumlarına ise isyan etti.

"Bir kadına nasıl âşık olunur, bunda onu buldum"

Ünlü fenomen Subaşı,  “Bu adam beni 2 ay boyunca kovaladı. Bir kadına nasıl âşık olunur, bunda onu buldum. Gördünüz mü nasıl evlenme teklif ettiğini? Oradan anlayın. Ben Acun’la (Ilıcalı) birlikteyken de para hakkında bir şey bilmezdim, şimdi de bilmiyorum. Bugün para olur, yarın olmaz, umurumda değil. Ben parayı kovalamıyorum zaten, para bana geliyor. Parasız kalırsam mutsuz olurum diye bir şey de yok. Ben mutluluğumu eve, arabaya göre yaşamıyorum. O yüzden Allah bana daha fazlasını veriyor” ifadelerini kullandı.

"Tutuklanma yok"

Alsaloussi’nin Kaliforniya’dayken tutuklandığı iddiasına Şeyma Subaşı’dan şu yanıt geldi:

“Coachella’dayken (festival) evinde parti vermiş. Komşular müzik sesinden şikayet edince polis bunu götürmüş. Tutuklanma yok.”

"Adımı değiştirmedim"

Mohammed Alsaloussi, hakkındaki dolandırıcılık iddialarına sert çıktı. Alsaloussi, “Hayatımda böyle aptalca haberler görmedim. Ben adımı değiştirmedim.7 soyadım var. Mısır pasaportumda hepsi yazıyor ama Fransa pasaportumda adım Mohammed Alsaloussi” dedi.

Kaynak: Hürriyet