Ünlü isim manşetlere damgasını vurdu

Magazin basını Temmuz ayında da dolu doluydu. Medya Takip Merkezi'nin verilerine göre geçen ayın en çok konuşulan isimleri ve olayları şunlar oldu.

Kaynak: tv100
Ünlü isim manşetlere damgasını vurdu - Sayfa 1

Acun Ilıcalı’nın geçtiğimiz ay Çeşme’de kendisinden 30 yaş küçük Ayça Çağla Altunkaya ile objektiflere yakalanması medya gündemine bomba gibi düşmüştü. Akıllara yeni bir aşka mı yelken açtığı sorularını getiren medya patronu, sevgilisini mutlu etmek için bu kez göz alıcı sürat teknesini kullandı! Aralarında Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Van Hooijdonk'un da olduğu arkadaşlarını ve Ayça Çağla Altunkaya’yı teknesine alan Ilıcalı, Çeşme'den Mikonos'a geçti. 

Ünlü isim manşetlere damgasını vurdu - Sayfa 2

Mikonos’a olan deniz yolculuğu Normal şartlarda yaklaşık 6 saat sürerken, Acun Ilıcalı, ultra lüks sürat teknesiyle Mikonos’a sadece 1 saatte ulaştı. İkili aşk iddiaları hakkında henüz bir açıklama yapmasa da Altunkaya, gizli tuttuğu Instagram hesabında biyografi kısmına Acun Ilıcalı'nın baş harfini yazarak yanına siyah kalp koydu. Altunkaya’nın bu hareketi
ise aşk iddialarını güçlendirdi. Aşk iddiaları ve girdiği polemik
ile 5 bin 591 habere konu olan Ilıcalı, Temmuz ayında da zirvedeki yerini korudu.

Ünlü isim manşetlere damgasını vurdu - Sayfa 3

Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden Demet Akalın, trafik magandasının saldırısına uğradı. Bodrum Turgutreis'te kızıyla birlikte araçta olduğu sırada, başka bir sürücünün aracına yumrukla saldırdığını açıklayan Demet Akalın, o anlarda kızının da çok korktuğunu ifade etti. 

Ünlü isim manşetlere damgasını vurdu - Sayfa 4

Yaşadığı korkuyu anlatan Akalın, "Benim Demet Akalın olmam önemli değil. Arabada çocuk var bir kere. Cesarete bakar mısınız? Adam arabadan iniyor, arabayı yumrukluyor. Ya arabada eşim olsaydı. Artık bu işin erkeği kadını kalmadı. Eşim Okan, böyle durumlarda daha sakin ama ben deliriyorum. Ben trafik kurallarına uymayan birisi olsam, bir kural ihlali yapsam anlarım. Böyle bir saçmalık olabilir mi? Zaten beni görünce şok oldu. Arabasına koştura koştura geri gitti. Bu sefer peşini bırakmayacağım bu işin" ifadelerini kullandı.