Ünlü isimden çarpıcı itiraflar!.. 'Abim dediğim kişi taciz etti'

Popstar yarışmasıyla tanınan Mehtap Yılmaz, yaptığı itiraflarla herkesi şoke etti.

Google Haberlere Abone ol

Pavyona nasıl düştüğünü anlatan Mehtap, çocukken uğradığı tacizi de yıllar sonra ifşa etti.

Yıllar önce ekrana gelen Popstar yarışmasındaki dobra tavırlarıyla bilinen Mehtap Yılmaz, YouTube'da yayınlanan Katarsis programına konuk oldu. Popstar Mehtap yaşamına ilişkin samimi açıklamalarda bulundu.

Çocukluğundan itibaren yaşadıklarını gözyaşları içerisinde anlatan ünlü isim şu ana kadar kimsenin bilmediği gerçekleri de açıkladı.

Gecenin dördünde komşuya giderdik: Çocukluğunda çok zor günler geçirdiğini söyleyen Popstar Mehtap; "Annem ve babam hiç anlaşamazdı. Bizim evde şiddet vardı. Hem kadına hem de çocuklara. Böyle bir ortamda büyüdüm. Babam eve geldiğinde korkuya kapılırdım. Şimdi kavgaya başlayacaklar ve annemi dövecek diye. Gecenin dördünde komşuya gittiğimiz oldu, annem ve babamı ayırması için..." dedi.

Çocukluğunda başlayan zorlu hayat mücadelesinin gençlik yıllarında da peşini bırakmadığını aktaran Popstar Mehtap pavyonda ilk çalışmaya başladığı zamanı ise şöyle anlatıyor;

Ürkek bir güvercin gibiydim: "Annem hasta, kardeşim var. Aile bakmam lazım. Zaten okuyamayacağımı da biliyorum. Pavyonda çalışmaya başladım. Ama annem benim türkü barda çalıştığımı sanıyordu. İlk pavyonda çalışmaya başladığımda ürkek bir güvercin gibiydim. Hareketsiz duruyordum sahnede. O günlerden bugünlere geldim."

Kimse kardeşim olduğunu bilmiyordu: "Ben ailemi hep bu sektörden uzak tutum. Kimse kardeşim olduğunu bilmiyordu. Erkek kardeşim doktor oldu. 'Ablası pavyonda çalışıyor' demesinler, o da mahçup olmasın diye uzak duruyordum. Onu beyaz önlük içinde görünce gözyaşlarımı tutamadım. Bunu ben yaptım diye..."

4-5 kız yerde yatıyordu: "Bu hayata özenleri görüyorum. Hiç özenmesinler. O ışıltılı hayatın ardından yalnızlık geliyor. Öyle şeyler gördüm ki... Bir gece kulis dedikleri bir yerde 4-5 kız yerde yatıyordu. Saat sabaha karşı 4. Sarhoş olup yığılıp kalmışlar. Üzerlerine masa örtüsü örtmüşler. Çok üzücü bir görüntüydü. "

Kurşun yağdırdı: "Çok kez kurşunların arasında kaldım. Bir kere bir erkeği reddettiğim için silahı alıp geri geldi. Biz orkestra ile kapıdan çıkarken resmen kurşun yağdırdı. Yaralananlar oldu. Çok şükür kimse ölmedi."

Bakış açıları değişti: "Ben yarışmalara katıldıktan sonra, ünlenince akrabalarımın bakış açısı değişti. Eskiden kötü bir iş yaptığımı söyleyenler şimdi benim fotoğraf çektirmek istiyorlar. "

Tacize uğradım: Çocukluğunda yaşadığı taciz olayını ağlayarak anlatan Mehtap; "Daha çok küçükken, evimize gelen, abi dediğim biri tarafından tacize uğradım. Bunu kimseye söyleyemedim. Çünkü bana inanmazlardı. O yüzden akrabalarımla görüşmüyorum." dedi.

Popstar Mehtap kimdir?

19 Mart 1978'de Rize'de doğdu ancak çocukluğu Artvin'de geçti. Geçimsizlik yüzünden anne ve baba ayrılınca iki kardeş anneye, iki kardeş de babaya verildi. Baba yeniden evlenmeye karar verince de o iki kardeş de annelerinin yanına geldi.

Mehtap'ın müzikle tanışması çok küçük yaşlara dayanıyor. Babası bağlama çalıp şarkı söylermiş. Mehtap Yılmaz’ın hayatı bir arkadaşıyla birlikte gittiği restoranda değişti.

Gittikleri restoranda ısrarlara dayanamayıp şarkı söyledi, çok beğenilince restoranın sahibinden iş teklifi aldı. O sıralarda bir yandan liseyi dışarıdan bitirmeye çalışıp bir yandan da sekreterlik yapıyordu.

Popstar’a katılması da yine bir arkadaşı sayesinde oldu. Tüm elemeleri geçen Mehtap Yılmaz, sonunda da yarışmada mücadele etmeye başladı.

Sivri dili, güçlü sesi ile kısa sürede de herkesin dikkatini çekti.