İlker Kaleli, Sıla'ya aşkını bu sözlerle haykırdı!

Ünlü şef Hazar Amani ile 11 ay süren evliliğini bitirdikten sonra geçtiğimiz yaz oyuncu İlker Kaleli ile yeni bir aşka yelken açan şarkıcı Sıla'nın mutlu birlikteliği doludizgin devam ediyor. Kaleli, Sıla ile çekilen karelerini romantik bir mesajla paylaştı.

İlker Kaleli, Sıla'ya aşkını bu sözlerle haykırdı!

Hazer Amani'den aylar önce boşanan şarkıcı Sıla, oyuncu İlker Kaleli ile aşk yaşamaya başlamıştı. Oyuncu İlker Kaleli, sevgilisi Sıla'nın yeni şarkısı için stüdyoya girmişti. Kaleli, Sıla ile çekilen karelerini romantik bir mesajla paylaştı.

Ünlü çiftten İlker Kaleli, son olarak sevgilisi Sıla ile olan yeni pozlarını Instagram hesabından romantik bir mesaj ile paylaştı.

Sıla'nın yeni single çalışmaları için birlikte stüdyoya giren ünlü çiftin yeni kareleri, adeta sosyal medyayı salladı.

İlker Kaleli, Sıla'ya aşkını bu sözlerle haykırdı! - Resim : 1

Kaleli, peşpeşe yayınladığı fotoğraflara ise şu notu düştü:

Mutfakta bir köşe, kışlardan bir gündü. Sofra sıcak, muhabbet sekti. İlk defa ne zaman döküldük dile bilmiyorum ama uzunca demlendi mırıldanmalarla bu hatıra aramızda. 

Buradan bakınca, 8-9 yaşlarında başlamış seslere hayal kurmalar, bazen rastgele bir mekanın yorgun bir köşesinde, terkedilmiş bir piyanonun başında, bazen bir rolün içinde avaz avaz sahnede. 

İlker Kaleli, Sıla'ya aşkını bu sözlerle haykırdı! - Resim : 2

Bazen gözden düşmüş eşyaların arasında rastgele bulunmuş bir gitarla mırıldanarak, bazen de bir dost sahnesinde içimden geldiğince. 

Çok zaman gelip geçti böyle. Hayaller hep çoktu, rüya tek başına. Muhteşem sesinle anlattığın hikaye, güzel kalbinle kattığın anlamla, bir rüya bu kadar zamansız olurdu. Birlikte aldığımız yolun keyfi yanımda, bu hatırayı beraber hayata salıvermenin mutluluğuyla...

İlker Kaleli, Sıla'ya aşkını bu sözlerle haykırdı! - Resim : 3

Alkışların en büyüğü sana sevgilim. Emeği geçen, destek ve varlığıyla güç veren tüm müzisyen dostlara... Sonsuz teşekkürler. Gönlünüze sağlık.