Ateş püskürdü! Ünlü oyuncu Pelin Öztekin çirkin mesajı böyle ifşa etti!

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden usta oyuncu Rasim Öztekin’in kendisi gibi oyuncu olan kızı Pelin Öztekin, babası hakkında gelen çirkin mesajı sosyal medya hesabı Twitter'dan ifşa ederek ateş püskürdü. İşte detaylar...

Ateş püskürdü! Ünlü oyuncu Pelin Öztekin çirkin mesajı böyle ifşa etti!

Usta sanatçı Rasim Öztekin’in kendisi gibi oyuncu olan kızı Pelin Öztekin çileden çıktı. Twitter hesabına gelen babası hakkındaki çirkin mesajı ifşa eden Pelin Öztekin, isyan etti.

Merhum sanatçı hakkında sosyal medyada yapılan çirkin mesajı ifşa eden Pelin Öztekin kendini bilmez kullanıcıya, 'Peki sen kimsin embesil!' şeklinde karşılık verdi.

Geçirdiği kalp krizi sonucu 8 Mart'ta babası Rasim Öztekin'i kaybeden oyuncu Pelin Öztekin, o dönem yaşananları, "Önce kalp rahatsızlığı geçirdiğini duyduk. Sonra iyileştiği söylendi... Aslında durumu kötünün iyisiydi. Yaşadığı kalp durmasıydı. Ardından kalbin kasmasını sağlayan bir alet takıldı. Tıkalı olan damarına anjiyo yapıldı. O sırada tepki verdi ama sonrasında iyiye gitmek yerine kötüye gitmeye başladı. Ve kaybettik" şeklinde anlatmıştı.

Ateş püskürdü! Ünlü oyuncu Pelin Öztekin çirkin mesajı böyle ifşa etti! - Resim : 2

Babasının ölümü ile kahrolan ve bir süre bu duruma inanmak istemeyen oyuncu Pelin Öztekin, Twitter'dan kendisine gelen o mesajı ifşaladı.

"Geberen Rasim'in şişko kızı mısın sen?" mesajını ifşa eden Pelin Öztekin'in paylaşımını görenler hayrete düştü.

Ateş püskürdü! Ünlü oyuncu Pelin Öztekin çirkin mesajı böyle ifşa etti! - Resim : 4Merhum sanatçının ardından gelen bu çirkin mesaj büyük tepki çekti.