Tülin Özen'in Bir Başkadır'daki yarı çıplak yatak sahnesi olay oldu!

Kırmızı Oda dizisinde parlayan Tülin Özen'in yeni dizisi Bir Başkadır yayımlandı. Ünlü oyuncunun cesur sahneleri sosyal medyada gündem oldu.

Tülin Özen'in Bir Başkadır'daki yarı çıplak yatak sahnesi olay oldu!

Binnur Kaya'nın başrolünde olduğu Kırmızı Oda dizisinin oyuncularından Tülin Özen bu kez bambaşka bir projeyle seyirci karşısına çıktı. Dijital dizi-film izleme platformu olan Netflix'in yeni projesi 'Bir Başkadır' seyircisiyle buluştu.

Kadrosunda Öykü Karayel, Fatih Artman, Alican Yücesoy, Funda Eryiğit, Defne Kayalar, Tülin Özen, Derya Karadaş, Bige Önal ve Settar Tanrıöğen gibi oyuncuların yer aldığı dizi büyük ses getirdi.

Başroldeki Öykü Karayel'in yanı sıra ise diziye damga vuran bir başka başarılı oyuncu Tülin Özen oldu. Bir Başkadır dizisinin ikinci bölümünde olan Tülin Özen ile Alican Yücesoy'un yatak sahnesi sosyal medyada çok konuşulanlardan oldu.

8 bölümden oluşan dizi, farklı sosyo-ekonomik geçmişlerden gelen ve İstanbul’un renkli ve canlı hayatında şaşırtıcı tesadüflerle yolları kesişen kendine özgü bir grup karakteri konu alıyor.

 

 İddialı yatak sahnesiyle dikkat çeken dizide Tülin Özen'in başarılı oyunculuğu ve cesur kararı dikkat çekti. Bir psikologu oynayan Özen, erkek arkadaşıyla yataktaki sahnesiyle dikkat çekti.

Tülin Özen'in Bir Başkadır'daki yarı çıplak yatak sahnesi olay oldu! - Resim : 2

Üstsüz görüntüsüyle ekrana yansıyan Özen'e beğeni yağdı. 40 yaşındaki güzel oyuncunun gençlere taş çıkartan fiziği de gözlerden kaçmadı. Fakat sosyal medyada Özen'i eleştirenler de yer aldı. Sahneleri çok iddialı bulan bazı kullanıcılar ''hiç yakışmadı'' gibi yorumlar yaptı.

Tülin Özen'in Bir Başkadır'daki yarı çıplak yatak sahnesi olay oldu! - Resim : 3