Ünlü iş adamı şaman ayininde hayatını kaybetti! Horoz kanı, kurbağa zehiri...

Ünlü Rus iş adamı Aleksandr Subbotin'in şaman ayininde hayatını kaybetmesi dünya gündemine oturdu. Aleksandr Subbotin'in ayin sırasında horoz kanı ve kurbağa zehri içtiği belirlendi.

Ünlü iş adamı hayatını kaybetti

Rus petrol devi Lukoil'in eski üst düzey yöneticisi Aleksandr Subbotin, katıldığı şaman ayininde hayatını kaybetti. İş insanının "akşamdan kalmalıktan arınma" seansında "alternatif tıp" adı altında kurbağa zehri ve horoz kanı içtiği, fenalaşmasına rağmen ayinde bulunan kişilerin sağlık ekibi çağırmadığı öğrenildi.

 Rus petrol devi Lukoil'in eski üst düzey yöneticilerinden Aleksandr Subbotin, Rusya'nın başkenti Moskova'da düzenlenen bir şaman ayininde yaşamını yitirdi.

Ayin mi alternatif tıp mı?

Milyarder Aleksandr Subbotin'in, Moskova'nın Mıtişi ilçesinde düzenlenen şaman ayininde "akşamdan kalmalıktan arınma" seansında, "alternatif tıp" adı altında kurbağa zehri ve horoz kanı kullanıldığı bildirildi.

Ayinde fenalaştı ama ambulans çağırmadılar

Aleksandr Subbotin'in fenalaşmasına rağmen ayinde bulunan kişilerin sağlık ekibi çağırmadığı ve Korvalol adı verilen bitkisel içerikli bir ilaç kullanarak hastayı iyileştirmeye çalıştıkları aktarıldı.

Lukail'in üst düzey isimlerinden biriydi

Eskiden Lukoil'in yönetim kurulu üyesi olan Subbotin, daha sonra "Novaya Transportnaya Kompaniya" adlı lojistik şirketinin başına geçmişti. Kaynak: Haberler